Facebook Google+ Twitter

Zaiskrzyło na linii Beata Kempa - Adam Hofman. Pyskówka na prawicy

Zaiskrzyło na linii PiS - Solidarna Polska. Beata Kempa starła się z Adamem Hofmanem. Rzecznik PiS nie okazał się dżentelmenem, ale wiceprezes Solidarnej Polski również nie zabłysnęła kulturą.

 / Fot. PAP/Jacek Turczyk"Niechże ma Pan odwagę przyznać, ze jako spin doktor poniósł Pan kolejną porażkę, i pańskie wrzaski, krzyki i tupanie tłustymi nóżkami, obrzucanie błotem wszystkich naokoło nic nie dadzą" - napisała Beata Kempa na stronie Solidarnej Polski. Wiceprezes partii zarzuciła Hofmanowi, że nie potrafi wygrywać i nie sprawdził się w kampanii.

Kempa odpowiedziała na wypowiedź Hofmana, w której rzecznik PiS stwierdził, że "separatyci, którzy odeszli z PiS-u" spowodowali zwycięstwo PO.

"Formułowanie bezczelnego komunikatu mającego porównywać nas do separatystów, w domyśle takich jak na Ukrainie, i wrzaski we wszystkich mediach uznaję za krzyk rozpaczy, wysokiej klasy bezczelność, a także niemoc tych, którzy mając potężne pieniądze z budżetu państwa, duży klub i wiele innych możliwości, nie potrafią wygrywać" -pisze Beata Kempa.

Cały list jest emocjonalny i pełen oskarżeń. Rzecznik PiS zdążył już odpowiedzieć na zarzuty. "Wydaje mi się, że nie są jeszcze takie tłuste" - cytuje Dziennik.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Chyba nie zanosi się na syjamizację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS zawsze szuka winnych po przegranych wyborach . Spin doktorem to p Hofman nie był tylko statystą przy prezesie .Kampania PiS polegała tylko na krytyce Tuska a to trochę mało aby znacząco wygrać wybory .
Pani Kempa natomiast jest byłą dobrą uczennicą PiS . Nauka nie poszła w las :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.