Facebook Google+ Twitter

Zajrzyj do damskiej torebki! Czy wiesz, co tam znajdziesz?

Nie wypada grzebać w cudzych rzeczach. Ale tak z męskiej ciekawości warto pogrzebać w damskiej torebce. Znajdują się w niej prawdziwe "skarby" i "niezbędniki" wiele mówiące o właścicielce. Pokaż mi torebkę, a powiem ci, kim jesteś

Kobiety noszą różne, nawet najdziwniejsze rzeczy. Dokumenty, klucze, kosmetyki, komórki, rybie łuski, rodzinne zdjęcia... Nawet seksowną bieliznę! I tutaj zalecałbym mężom powściągliwość w przeszukiwaniu, bo może się to źle odbić na współżyciu. Kiedyś zrobiono na ten temat całkiem poważne badania, których wyniki opublikowano w "Daily Mail". Wyszło z tego, że aż 40 proc. kobiet nosi w torebkach seksowną bieliznę. Jakieś koronkowe majteczki, fikuśne pończoszki, skąpe staniczki itp.

Zdarza się to także u nas, czego dowodem jest wypowiedź znanej aktorki Katarzyny Glinki, która w wywiadzie dla "Twojego Stylu" zdradziła, że nosi majtki w torebce, ale "nie wie, co one tam robią".

Ano właśnie - co one tam robią ? Odrzućmy roztargnienie, bo ono nawiedza panie, kiedy "nie wiedzą, co mają na siebie włożyć". Majteczki i staniczki wrzucają do torebki z określonym zamiarem i "na wszelki wypadek". Żadna nie udaje się do zakładu pracy w seksownej bieliźnie pod garsonką. Chyba, że szef gustuje w takich rzeczach, ale to całkiem inny temat.

Zazwyczaj wkłada pod spód coś wygodniejszego, tańszego i niezbyt atrakcyjnego. Nie twierdzę, że jakieś "barchany". Ponadto sporo pań nosi bieliznę korygującą sylwetkę, która niczym pancerz spłaszcza brzuch, modeluje tyłek, podnosi i powiększa biust. Wstyd się w takim "oprzyrządowaniu" pokazać mężczyźnie w intymnej sytuacji. Co innego własnemu mężowi, bo i tak nie zauważy. Zresztą, on już swoje wie. Zapobiegliwa dama, będąc w mieszkaniu kolegi lub nieznajomego, zawsze może skorzystać z łazienki i zmienić bieliznę na bardziej stosowną do figo-fago.

Czy z tego wynika, że mężczyźni powinni nosić w swoich teczkach stringi i sztuczny zarost? Niekoniecznie. Zakładając, że żony częściej grzebią w naszych teczkach, zalecałbym w najgorszym razie przechowywać w nich majteczki żony. Ale wyraźnie oznakowane, bo będzie kłopot!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.