Facebook Google+ Twitter

Zakaz palenia w miejscach publicznych

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-06-07 20:40

Palenie papierosów nie jest sprawą samych palaczy. Tak przynajmniej uważają posłowie, którzy w czerwcu chcą uchwalić ustawę zakazującą palenia w miejscach publicznych. A co na ten temat myślą politycy, restauratorzy i zwykli Polacy?

http://www.youtube.com/watch?v=C-OespWyWxQ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

proponuję kompromis między palaczami i niepalącymi. Jeśli palący robią to publiczni - niech palą, ale niech tylko wdychają, bez wydychania - w ten sposób nie będą zabijać niepalących :)))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.06.2008 14:48

Popieram. Znam wiele osób, które nie chodzą do pubów/dyskotek i inych miejsc spotkań towarzyskich właśnie dlatego, że nie mogą znieść dymu i tego, że później cali śmierdzą. W krajach w których funkcjonuje tai zakaz, np. w niektórych stanach USA, szybko palacze się przyzwyczaili, by na dymka wychodzić na specjalne tarasy lub balkony i nikt nie czuje się sterroryzowany przez "nietolerancyjnych niepalących".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ktoś nie chce przestać palić lub nie może :) to niech to robi u siebie w domu lub w miejscach do tego wydzielonych a nie np. na przystankach autobusowych czy tramwajowych terroryzując dymem pozostałych oczekujących w większości niepalących nie licząc się z ich zdaniem i nie zważając na protesty.
Palenie biernie szkodzi!

Jestem za zakazem !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.