Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7535 miejsce

Zakazana historia miłości

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-01-04 15:43

Rosyjski film „Admirał” w reżyserii Adrei Kravchuka to prawdziwa opowieść o życiu i miłości w czasach wojen i rewolucji. Obraz przedstawia zakazaną w czasach radzieckich historię ostatnich czterech lat życia admirała Kołczaka.

Plakat filmowy / Fot. www.filmweb.plAkcja dzieła Kravchuka rozgrywa się w czasie I wojny światowej oraz u progu rewolucji bolszewickiej w Rosji. Admirał Kołczak powrócił właśnie z morskiego frontu, gdzie wykazał się niezwykłym męstwem i pokonał w walce niemiecki okręt. W nagrodę car mianował go zwierzchnikiem i dowódcą sił morskich na Morzu Czarnym. W tło tej historii wplata się także wielka opowieść o miłości do przepięknej i młodej Anny. Kobieta jest żoną jednego z oficerów podwładnych Kołczakowi, a sam admirał jest żonaty. Dodatkowo w Rosji rozpoczyna się rewolucja, której przeciwstawił się tytułowy admirał. Kołczak będzie teraz walczył o piękną Annę i powrót do stanu państwa sprzed rewolucji.kard z filmu/oficjalna strona dystrybutora / Fot. www.admiralfilm.ru/film/material/kadr/

Dzieło Adrei Kravchuka to przepiękna historia człowieka wielkiego formatu, walczącego o swój kraj i szaloną miłość. Kołczak i Anna muszą jednak radzić sobie z wielkimi przeszkodami, nie tylko sfery osobistej, ale historycznej. Bowiem, oboje pochodzą z obozu szlacheckiego białych, czyli śmiertelnego wroga dla rewolucjonistów bolszewickich. Miłość tych dwojga wybucha nagle z wielką siłą i tylko dzięki potężniej mocy potrafi przetrwać ciężkie czasy i lata rozłąki. Mówienie o historii i życiu admirała Kołczaka w komunistycznej Rosji było zabronione, dlatego to uczucie jest lekcją pokory i cierpliwości dla nas odbiorców. Opowieść ta nie tylko przekazuje, ale i hierarchizuje ważne wartości w życiu człowieka, jakimi są miłość, patriotyzm, honor i prawda.

kard z filmu/oficjalna strona dystrybutora / Fot. www.admiralfilm.ru/film/material/kadr/„Admirał” to nie tylko melodramatyczna i biograficzna opowieść o miłości, ale także świetna lekcja historii. Podczas seansu możemy dowiedzieć się wiele o samym wyglądzie działań wojennych, dawnych okrętów, a także zwykłego życia na początku XX wieku w Rosji. kard z filmu/oficjalna strona dystrybutora / Fot. www.admiralfilm.ru/film/material/kadr/

Wielu widzów, miłośników przepięknych zdjęć i światowej jakości montażu, będzie zachwyconych. Film dostarcza ogromną ilość scen bitewnych, zarówno na lądzie jak i na morzu. Należy dodać, że te drugie, nie są często spotykanym zjawiskiem w kinie, więc tym bardziej zachwycają i kuszą widzów.

Dzieło w reżyserii Adrei Kravchuka jest niezwykłą i rzadko spotykaną faktyczną opowieścią o miłości i wojnie, świetnie i z polotem nakręconą, wyjątkową. Z całą pewnością film warto obejrzeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Anna łukaszewicz
  • Anna łukaszewicz
  • 02.05.2012 16:00

Żeby Kołczak bardzo walczył o tę miłość to nie ma tego w filmie, to raczej ona walczyła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.01.2009 19:28

heh :) wierność prawdziwej miłości :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Opowieść ta nie tylko przekazuje, ale i hierarchizuje ważne wartości w życiu człowieka, jakimi są miłość, patriotyzm, honor i prawda."

Wierność małżeńską też? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.