Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6099 miejsce

Zakazany symbol marihuany?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-23 14:02

Jak podał "Dziennik" - LPR chce zakazać używania symbolu marihuany. Pomysł szczytny ale raczej nie przyniesie oczekiwanego skutku.

screen strony Google Projekt przygotowywany przez Ligę Polski Rodzin przewiduje zakaz używania symbolu marihuany na koszulkach i innych gadżetach. Niestety nie jest on możliwy do zrealizowania. Pomysł Ligi jest chyba spontaniczną inicjatywą jednego z posłów a nie przemyślanym rozwiązaniem problemu.

Zakaz produkcji koszulek i innych gadżetów z symbolami marihuany spowodowałby tylko, że ich produkcja przeniosłaby się za granicę. Gdyby pozamykać wszystkie polskie strony www o marihuanie i innych narkotykach, one też przeniosłyby się na zagraniczne serwery. To walka z wiatrakami. Dlatego też LPR powinna szukać pieniędzy na lekcje szkolne, często powtarzane już od podstawówki, a traktujące o narkotykach. Jeżeli od małego dziecko wiedziałoby że nie należy brać, może odmawiałoby dilerom.
fragment strony sklepu z nasionami cannabis
Młody człowiek o marihuanie dowiaduje się przede wszystkim z internetu. To tutaj można znaleźć symbole marihuany w wielu miejscach. Wchodząc na Google po wpisaniu hasła "marihuana" na początku znajdujemy sklep z fajkami wodnymi i innymi przyrządami do palenia. Następna jest informacja na Wikipedii a zaraz pod nią - strona zawierająca informacje jak uprawiać roślinki, dane o nasionach, o cenach narkotyków w Polsce oraz o sposobach palenia! Takich stron w internecie jest wiele. Po przeczytaniu informacji dostępnych w internecie, każdy zainteresowany będzie celująco przygotowany do palenia marihuany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

Tośku, na szczęście nie mam tvn24. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mżonki

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.01.2007 23:31

Zauważyliście też to że LPR od momentu podania sondażu dzień w dzień wychodziła z jakimiś propozycjami? W tym z ta marihuaną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.01.2007 13:24

Zacznij oglądać TVN24 po kilka godzin dziennie a zapewniam cie że znieczulisz się już po tygodniu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O misiach koala to wiem :-)))
W pewnym sensie fajnie im, też czasami chcialabym być na haju i obojętnieć na wszystko, zwlaszcza gdy czytam rano wiadomości. Coś się nie mogę uodpornić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janku, a co się robi z tą galką muszkatolową, żeby byl efekt?:-) żartuję, bardzo dobry komentarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zakaz używania "symbolu marihuany"... :D. Doooobre. A czemu winny jest zielony listek? Co to za zbrodniarz? Może zakazać "symbolu butelki", "symbolu strzykawki" itp.???

A tak poważnie - wiesz ile jest roślin, które wykorzystuje się do wprowadzania w "odmienne stany"??? Np. popularna w kuchni - gałka muszkatołowa. To nie symbole są groźne, tylko ludzka bezmyślność.

Swastyka to starożytny symbol ognia. Jest to popularny element zdobniczy w azjatyckich świątyniach buddyjskich :-). Europejczyka może totalnie zaskoczyć gigantyczna swastyka na środku ściany :-D

Ja najchętniej zakazałbym "symbolu dubów smalonych" (tylko ktoś musi go wymyślić). Ciekawe czy ludzie od tego zmądrzeją???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pech polega na tym, że niektóre dobre pomysły są lansowane przez... LPR, która ma fatalne notowania. W tej chwili zresztą żadna partia z dobrymi pomysłami na zbawienie swego ludu nie będzie mile widziana. Nikt niemal nie lubi ograniczeń, a zwłaszcza Polacy. Zakazują pedofilii to szukamy po internecie, zabronią liścia m., to jutro studenci zwołają w jakims słynnym miejscu demonstracje i wszyscy przyjdą w takich koszulkach. Każd eprawo mozna wykpić. A my to szczególnie lubimy sobie robić jaja z polityków, zwł. że łatwo to jest uczynić.
Dawniej młodzież wyładowywała sie w manifestacjach p. komunie, teraz ich dzieci rozrabiają na stadionach. Okrutna prawda - młodzież chce się wyładować i jeśli ktoś zginął podczas manifestacji to był bohaterem, a jeśli teraz ktoś zginął podczas bójki stadionowej to jest menel. Równie dobrze można byłoby te dwie ofiary zamienić miejscami...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.01.2007 10:10

co to jest katoliką?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co jak co ale zabraniać takich rzecy to totalna bzdura niech lepiej zajma sie waznymi sprawami moze jeszcze zabronią krzyża katoliką używać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.