Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10940 miejsce

Zakochaj się w czworonogu dzięki aplikacji Na4Łapy. Gdańskie schronisko ma własną aplikację mobilną

Na4Łapy - tak nazywa się aplikacja, która pomoże w adopcji zwierząt z gdańskiego schroniska "Promyk". Przy użyciu mikropłatności będzie można pomóc podopiecznym schroniska.

 / Fot. CC0 Public DomainNa4Łapy to aplikacja mobilna, która już jest nazywana Tinderem dla zwierząt. Tinder to serwis randkowy o międzynarodowym zasięgu. Gdański magistrat, wolontariusze z trójmiejskiej grupy Koduj dla Polski i firma Volanto stworzyli darmową aplikację, dzięki której można oglądać zwierzęta znajdujące się pod opieką schroniska "Promyk".

Użytkownik może określić własne preferencje, wyszukać psa lub kota, obejrzeć jego profil i wreszcie wesprzeć go dzięki mikropłatnościom.

- Każde miejskie schronisko stoi przed dwoma wyzwaniami. Pierwsze z nich to sprawne przeprowadzenie procesu adopcji, tak by czas przebywania w nim psów i kotów był jak najkrótszy. Drugie wyzwanie to stała konieczność zaspakajania potrzeb zwierząt pozostających w schronisku - tłumaczy wiceprezydent Gdańska, Piotr Grzelak.

Pieniądze zebrane dzięki aplikacji zostaną wykorzystane na zakup żywności i leków dla podopiecznych schroniska. Aplikacja w założeniu ma usprawnić proces adopcji psów i kotów.

"Pracownicy schroniska będą na bieżąco uzupełniać aplikację informacjami o psach i kotach trafiających do schroniska, a użytkownicy zyskają możliwość przeglądania zdjęć i opisów zwierzaków" - czytamy na stronie magistratu.

Aplikację Na4Łapy można pobrać ze sklepu Google Play.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetny pomysł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.