Facebook Google+ Twitter

Zakochaj się w Warszawie i wygraj w konkursie na najlepszy film!

Do 17 września 2010 roku trwa konkurs na film promujący Warszawę jako stolicę Europy. Wszystko z powodu zbliżającej się w 2011 roku prezydencji Polski w Unii Europejskiej.

logo / Fot. materiały organizatoraKonkurs pod nazwą "Zakochaj się w Warszawie" został zorganizowany przez serwis MillionYou. Trwa od 10 sierpnia 2010 roku do 30 września 2010 roku.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu, który promuje Warszawę podczas polskiej prezydencji w UE. Ważne jest pokazanie unikalnych cech miasta na tle innych miejsc na świecie. Reklamówka musi być energetyzująca - ukazująca stolicę jako miasto nowoczesne, tajemnicze, barwne, przyjazne dla cudzoziemców, wielokulturowe oraz atrakcyjne dla turystów.

Łączna pula nagród wynosi 14 tys. zł.

Warunki uczestnictwa / Fot. materiały organizatora

Termin nadsyłania filmów mija 17 września 2010 roku o godzinie 15. Ogłoszenie nominacji nastąpi 24 września 2010, a ogłoszenie wyników - 30 września 2010.

Film nie może być dłuższy niż 45 sekund, a rozmiar pliku nie może przekraczać 60 MB. Formaty w jakich może być zapisany film to mov, mpg, mp4 lub avi. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy serwisu MillionYou oraz członkowie ich rodzin.

Czekają atrakcyjne nagrody

Zwycięzców wybierze Jury, które tworzą przedstawiciele Miasta stołecznego Warszawa i Rady Artystycznej MillionYou.

Autorzy 20 filmów nominowanych przez Jury otrzymają wyróżnienia w wysokości 400 złotych. Spośród nominowanych Jury wybierze 3 najlepsze filmy, które zajmą miejsce na podium. Dla nich przygotowane zostały nagrody pieniężne w wysokości - za I miejsce 3000 zł, II miejsce 2000 zł, III miejsce 1000 złotych.

Wszystkie nagrody zostaną zasponsorowane przez Miasto stołeczne Warszawa.

Więcej informacji na stronie oficjalnej konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.