Facebook Google+ Twitter

Zakochani urzędnicy pomylili daty świąt. Sprawka Amora?

Jeszcze dziś rano na stronach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej można było znaleźć informację, że 14 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Mokradeł. Urzędnicy popełnili błąd, bo święto to przypada 2 lutego.

Tak przynajmniej twierdzi parę innych fundacji (np. http://www.unesco.org/water) oraz tekst Konwencji Ramsarskiej. No cóż, niektórzy uważają, że miłość to niezłe bagno, więc mimo wszystko może coś w tym jest...

Scereen ze strony NFOSIGW 11.01.2007 godz. 21.36Zadzwoniłem do NFOSIGW prosząc o komentarz w tej sprawie. Pani z Działu Komunikacji Społecznej nie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie skąd taka informacja wzięła się na stronie i zapewniła mnie, że sprawdzi i skoryguje ewentualną pomyłkę. Po naszej interwencji błąd został natychmiast naprawiony (zobacz tu).

Scereen ze strony NFOSIGW (po poprawce urzędników)Jednak mimo szybkiej reakcji urzędników, wiele osób zostało wprowadzonych w błąd. O tym, że 14 lutego jest Światowym Dniem Mokradeł dowiedziałem się od koleżanki, która organizowała happening z tej okazji. Potem sam znalazłem tą datę na stronie funduszu.

W każdym razie, szczęśliwego 14 lutego, niezależnie czy to święto zakochanych, czy mokradeł!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Błocko po kostki, kdrogi wyglądają, jak na zapadłej Ukrainie, coś w tym jest, że święto mokradeł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

*14 luty / mokradła / bagno / natura / NFOSIGW / Narodowy Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej * - 14 lutego, także w przedostatnim akapicie;
*tekst konwencji Ramsarskiej* - nie taki litery (wielkość);
*znalazłem tą datę * - tĘ.

Ciekawe wykrycie gafy. Plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.