Facebook Google+ Twitter

Zakochani we Wrocławiu stworzą ogromną walentynkę z ludzi!

Czy w walentynki trzeba ograniczać się do okazywania uczuć najbliższym? Nie - stowarzyszenie TuRazem oraz Kocham Wrocław zachęcają do utworzenia wielkiego serca z wrocławian. Już teraz możecie zobaczyć film promujący tę inicjatywę.

 / Fot. Kocham WrocławAlternatywną opcją na spędzenie Walentynek we Wrocławiu będzie z pewnością akcja przygotowywana przez grupę młodych osób ze Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej TuRazem oraz Kocham Wrocław. Po zeszłorocznym sukcesie organizatorzy, już po raz drugi zapraszają Wrocławian do udziału w wyjątkowym walentynkowym wydarzeniu. Akcja zorganizowana zostanie na wrocławskim Rynku 14 lutego, a już teraz możecie zobaczyć film promujący tą inicjatywę.

null

- Dlaczego w Walentynki mamy ograniczać się do obdarowywania uczuciami tylko drugiej osoby? Możemy przecież w tym szczególnym, magicznym dniu podzielić się swoją miłością, z naszym miastem - z Wrocławiem. - mówi Edyta Grabowska, prezes Stowarzyszenia TuRazem.

Co będzie się działo?
14 lutego o godz. 17.00 na wrocławskim Rynku obok pręgierza, stworzona zostanie oryginalna wrocławska walentynka z ludzi. W ubiegłym roku, udało się stworzyć serce z ponad 200 osób. Organizatorzy wierzą, że tegoroczna edycja przyciągnie jeszcze większe grono miłośników Wrocławia. Sprzyjać temu będą z pewnością nowe atrakcje, które będą towarzyszyć akcji. Wśród nich prawdziwy kosz balonowy ozdobiony setkami czerwonych balonów, oraz fakt, że serce zapłonie!

- Zachęcamy do przyniesienia latarek, rowerowych światełek lub telefonów - mówi jeden z organizatorów - Na znak animatora nasze serce będzie płonąć w samym sercu Wrocławia.

Widok zostanie uwieczniony zdjęciem i filmem z drona wykonanym przez Flying Eye. Materiały będzie można później zobaczyć na profilach facebookowych organizatorów.

Płonące serce będzie finałem akcji #kochamWrocław, która stanowi niepowtarzalną okazję do dostrzeżenia rzeczy, miejsc, ludzi, które Nas fascynują we Wrocławiu.

- Zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie i nadsyłania zdjęć na tle miejsc we Wrocławiu, które kochacie. Może to być selfie, lub fotka z Waszą drugą połówką. Najważniejsze, żeby zdjęcie oddawało Waszą miłość do naszego wspaniałego Miasta! - mówi Paweł Wolski z Kocham Wrocław.

Zdjęcia można przesyłać do 13 lutego na adres mailowy redakcja@kochamwroclaw.pl z dopiskiem #kochamWrocław. Wszystkie fotografie par i singi zostaną opublikowane w albumie "Zakochani we Wrocławiu", a najpopularniejsze z nich zostaną nagrodzone podczas finału wydarzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.