Facebook Google+ Twitter

"Zakochany wilczek" juz wkrótce w filmowej podróży. Zobacz trailer

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-10 19:33

Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki? Tego dzieciaki - i nie tylko - dowiedzą się z filmu "Zakochany wilczek", którego premiera odbędzie się 5 listopada.

 / Fot. plakat
Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki? Wystarczy zapytać Kate i Humphrey, dwa wilki, które próbują dostać się do domu, po złapaniu przez strażników leśnych i wywiezieniu na drugi koniec kraju.

Humphrey jest wilkiem Omega, którego dni są szybkie i dowcip zgryźliwy, pochodzi on z kochającej rodziny wilków bawiących się z wiewiórkami. Kate jest wilkiem Alpha: lubi dyscyplinę i ma gładkie oko Lary Croft – ognia dodają jej bardzo zwinne ruchy.

Te dwie zupełnie inne osobowości połączy wspólny cel, czyli powrót do domu...


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wilczyca
  • Wilczyca
  • 13.08.2011 14:53

To mój ulubiony film! Moje ulubione filmy i gry to..
-Balto
-Zakochany Wilczek
-WolfQuest
!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Samarta
  • Marcin Samarta
  • 22.11.2010 14:32

Słuchajcie, dzieciakom na pewno się ten film spodoba, w końcu to taki troszkę słabszy król lew. Pamiętacie jak oglądaliście ten film sami lub z dzieciakami, jak trafiał w nas... Widziałem Zakochanego wiczka w Kinie Praha i oczywiście polecam wam ten film.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłyśmy, widziałyśmy. Moja córa wyła potem - autentycznie - przez ok. godzinę z małymi przerwami. To typowe u wilków więc nie robiłam z tego afery. Powiedziała zresztą, że też jest "smicom alfom". Co w wypowiedzi 4 latki może tylko rozbawić nawet najbardziej zagorzałych wszelkiej maści -istów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.