Facebook Google+ Twitter

Zakończenie remontu salki komputerowej w FOPD

  • Adam Rak
  • Data dodania: 2010-03-16 22:33

Po kilku dniach ciężkiej pracy zakończył się remont salki komputerowej w Franciszkańskim Ośrodku Pomocy Dzieciom w Głubczycach.

Nad całością prac remontowych czuwał Mateusz Świderski / Fot. o. Łazarz T. Żukowski OFM25 lutego zakończył się remont sali komputerowej. Jak podkreśla Dyrektor Ośrodka o. Łazarz Tomasz Żukowski OFM: "salka wymagała już solidnej odnowy. Najpierw zostały usunięte regały z książkami. W ten sposób cała biblioteka została przeniesiona do innego pomieszczenia".

Nad całością prac murarskich i malarskich czuwał Mateusz Świderski wraz z wolontariuszami.
O artystyczną stronę wystroju wnętrza sali komputerowej zadbała była wolontariuszka FOPD Paulina Świderska. To ona dobrała kolory, zaprojektowała rysunki oraz wszystko pomalowała.
Po skończonych pracach dzieci pod opieką wolontariuszy doprowadziły wszystko do czystości. W ruch poszły ściereczki, szczotki, mopy, wiaderka.

Rysunki wykonane przez byłą wolontariuszkę Paulinę Świderską. / Fot. o. Łazarz T. Żukowski OFMTeraz już w nowej sali przydały by się nowe komputery. Ale na nie musimy jeszcze trochę poczekać. Tymczasem podłączamy i uruchamiamy dotychczasowe.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zakupie nowych komputerów lub mogą zaoferować inną pomoc zapraszamy na stronę Ośrodka: www.dobryczyn.pl.tl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję. Poprawione;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to nie bardziej pasuje do dzialu "Społeczeństwo" (notka tak raczej malo zwiazana jest z kwestiami religijnymi)?...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.