Facebook Google+ Twitter

Zakończenie rozmowy z prof. Dakowskim o katastrofie smoleńskiej

Katastrofa przy lądowaniu samolotu Tu 154 M na lotnisku Siewiernyj jest wciąż tematem, na który szukamy odpowiedzi.Profesor Mirosław Dakowski przeanalizował dostępne w internecie zdjęcia wykonane wkrótce po katastrofie. Skorzystał też z oficjalnych danych technicznych dotyczących modelu samolotu Tu-154M. Na naszym portalu ukazało się parę rozmów. Na zakończenie profesor przesłał mi materiał tej oto treści.

-"Jeśli dwie wieże World Trade Center (WTC) zostały "trafione" przez duże Boeingi, to prawdopodobieństwo tego, że za sterami siedzieli Arabowie nie umiejący powozić awionetką i nie znający "american English "jest ZERO.

Jeśli wszystkie trzy wieże (nie dwie, średnio otumaniona Osobo!) zawaliły się w czasie zgodnym ze swobodnym spadaniem ciał na Ziemi (a=g), to jest pewne (p=1), że nastąpiło to na skutek jednoczesnych wybuchów na wielu piętrach, niszczących konstrukcje nośne tych budynków.

Musiało to być przygotowywane miesiącami przez wielkie grupy profesjonalistów, pewnych możnej opieki i bezkarności.

Czytaj też: Rozmowa z prof. Dakowskim na temat katastrofy smoleńskiej

Jeśli Komisja rządu USA orzeka, że te wieże zawaliły się"na skutek nacisku górnych pięter", to do komisji tej skierowano, ściślej: wybrano, nie tylko jołopów, ale i zbrodniarzy.

Piszę jołopów nie dlatego, że nie wiedzieli, że to fizycznie niemożliwe, ale dlatego, że chyba uznali, iż zastraszony naród amerykański nie ośmieli się tej sprawy podnieść. Ale dlaczego zbrodniarze nie zostali osądzeni i ukarani?

Jeśli podana oficjalnie trajektoria Boeinga, który miał trafić w Pentagon, wymagałaby przyspieszeń do 36 g, oraz skurczenia się grubego samolotu do rozmiarów małego myśliwca czy latającej bomby, i to tuż przed uderzeniem w ścianę Pentagonu, to prawdopodobieństwo takiego procesu jest zerowe (p=0). Dokładnie, matematycznie ZERO.

Z drugiej, naszej strony (słoń a sprawa polska): Jeśli pan Kushner brał udział w „pracach” tej komisji, i jej wnioski podpisał (nie jestem tego pewien), to świadomie skłamał swemu Narodowi.

Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (46):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 22.04.2011 12:39

Co do tego ''ad vocem'', dziękuję. Język wypowiedzi utwierdza mnie w jej plebejskim, kojarzącym się ze slamsem przesłaniem. Ordynusa ciężko pomylić z Ordonem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za opinię Dani i Panie Romanie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ROCHO pisze: "nie ma bladego pojęcia o inżynierii budownictwa wysokościowego
Otóż - to są ekspertyzy właśnie AMERYKAŃSKICH budowlańców wysokościowców "

Jeśli ma Pan coś KONKRETNEGO, a nie same przymiotniki, to proszę napisać! Czytelnicy się ucieszą, jak Pan "zagiął" jakiegoś tam profesora.

Mirosław Dakowski

Komentarz został ukrytyrozwiń
gwizdek
  • gwizdek
  • 21.04.2011 15:29

Pani Traciak, prosze sobie poczytać regulamin w24. Wg regulaminu obecnie każdy może publikować komentarze do materiału. Wycinanie krytycznych komentarzy mija sie z celem redakcji w24, dotyczącym zwiększenia liczby użytkowników w24. Połowa użytkowników w24 jest teraz anonimowych, bo takie nasze prawo. Dodam,że minęły już czasy, kiedy jedna osoba rozmawia w komentarzach sama ze sobą(bywali tu i tacy),a do tego pani chyba zmierza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozwoliłam cały tekst zamieścić bez żadnych zmian- jeszcze dopisek:
"Jeśli tak levych TROLLI tak przeraża sprawa WTC, o którym nic nie wiedza, to moze znajdą ARGUMENTY Racjonalne na temat Zbrodni SMOLEŃSKIEJ?
Mirosław Dakowski"

Komentarz został ukrytyrozwiń

"O logice i „lewych” komentatorach

Szanowna Pani Redaktor, będę zobowiązany, jeśli Pani te skromne wyjaśnienia umieści u siebie MD

Jakiś „levy” uwziął się na Wiadomości24 – i pisuje bzdury:
Zakładam z wrodzonej życzliwości, że to nie jest zwykły TROLL, który etatowo psuje dyskusje na ważne tematy.

Rozumiem, że Pan nie miał w szkole logiki i fizyki. Pana odpowiedzi i uwagi (pomijam formę, tej się człowiek uczy przez trzy pokolenia..) są na poziomie może mniej rozgarniętego ucznia szkoły specjalnej. Lubię ich i znam, zwykle są mili i życzliwi.

Odpowiem: Jeśli Pan weźmie korepetycje z „przyrody”, to wytłumaczą Panu, że przedmiot (kamień, szczyt budynku.. itp) może lecieć „ruchem swobodnym z przyspieszeniem ziemskim” tylko, jeśli od dołu NIC go nie hamuje ( z dokładnością do oporu powietrza). Jeśli więc szczyty budynków WTC dotknęły ziemi po czasie RÓWNYM temu, który wynika ze spadania swobodnego, możemy być pewni, że struktura podtrzymująca została wcześniej USUNIĘTA .
Są zresztą udokumentowane filmy wskazujące na wybuchy (błyski) na wielu piętrach budynków równocześnie.

Podobnie w sprawie Pentagonu. Może jakoś cierpliwa korepetytorka nauczy Pana, że w dziurkę o średnicy 6 metrów nie wejdzie Boeing 757 o rozpiętości skrzydeł 40 metrów.

Dalszy argument już dla innych, bo levy się zmęczył: oficjalna TRAJEKTORIA lotu maszyny, która wbiła się w Pentagon, implikuje PRZYSPIESZENIA 32-36 G. To niemożliwe konstrukcyjnie dla Boeing’ów! Rozpadły by się w locie, jak MAK’ówka..

Zainteresowanych kieruję do książki (po polsku, choć jest też wiele dobrych po angielsku!) Sławomira Kozaka (oficyna Aurora, łatwo w google znaleźć). „Operacja dwie wieżę”. Krótka, jasna. Dla levy’ego na pewno za trudna, ale dla normalnych czytelników Wiadomości24 - świetna. Polecam.
Mirosław Dakowski

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 21.04.2011 12:21

http://www.youtube.com/watch?v=ODXUetnBMww

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROCHO
  • ROCHO
  • 21.04.2011 10:36

To co profesor mówi na temat WTC,całkowicie dyskwalifikuje go jako osobę wiarygodną.
Profesor nie ma bladego pojęcia o inżynierii budownictwa wysokościowego.
Cały artykuł,to "wolna myśl",której miejsce jest w "Rozmowach Niedokończonych",gdzie ludzie posługujący sie tytułami naukowymi mówią o sprawach nie związanych z ich specjalizacją.
Sam autorytet niekiedy nie wystarczy.Potrzebna jest wiedza,a niekiedy zwyczajna przyzwoitość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może sie zarejestrujesz, wpiszesz swoje prawdziwe dane, napiszesz arta. My- autorzy z imienia i nazwiska ocenimy, i będzie ok...

Dziękuję za rozmowy prof. Dakowskiemu. Poczytałam trochę o trollach i już mam wyobrażenie, jaka jesteś.

Nie zrezygnuje z tego co lubię. Też z rozmów z Panem Mirkiem Dakowskim. ...Każdy ma swoją godność, ale jak widzę TY! użytkowniku levi? za grosz.

To ostatnia rozmowa na temat katastrofy smoleńskiej. Pozdrawiam..pisz levi materiały i nie stresuj się tak, bo Ci to zaszkodzi..Martwię się, bo prócz trollowania dopadła Cie dodatkowa choroba- uzależnienie od internetu. Wciąż w nim siedzisz- to szkodzi- uwierz..

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 21.04.2011 09:13

Hofman:''Zdrada o świcie nastąpiła kilka raz''

Bez wątpienia mentorem Hofmana była pan profesor :)


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9475555,Hofman___Zdrada_o_swicie_nastapila_kilka_razy_.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.