Facebook Google+ Twitter

Zakończenie sezonu motocyklowego w Małej

W dniu 4 października 2009 w Małej k.Ropczyc odbywa się zlot motocyklistów, zorganizowany przez ks. Romana Jurczaka pseudonim Wuju. Zlot w Małej jest obecnie jedną z największych imprez tego typu.

Oficjalne otwarcie imprezy odbyło się o 9.30. Zaplanowano wiele atrakcji m.in występy zespołów muzycznych takich jak : Liverpool , Quest Rising z Kovna, Gyvai z Wilna, Rewolucja. W czasie trwania zlotu na płycie stadionu odbędą się pokazy pierwszej pomocy. W organizacje zlotu włączyło się wiele instytucji oraz prywatnych sponsorów.

Szacowano przyjazd ok. 10000 motocyklistów z Polski i zagranicy. W tym roku po raz pierwszy, ze względu na dużą liczbę uczestników, nie odbędzie się parada motocykli. Galerię z poprzednich zlotów oraz program imprezy można oglądać na oficjalnej stronie Moto-Friends-Mała

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.10.2009 21:18

Ważne dla motocyklistów !!! Jak śmigasz swoją maszynką 120km/h to pamiętaj, że z tyłu na miejscu pasażera siedzi za Tobą św. Krzysztof. Jeżeli podkręciłeś bardziej manetkę gazu i pędzisz dozo więcej jak 120 km/h, to miejsce pasażera zajmuje św. Piotr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ks.Roman zakręcony pozytywnie gość miałem okazje go Poznać...Pozdrawiam..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.