Facebook Google+ Twitter

Zakończenie sezonu motocyklowego w Małej

W dniu 4 października 2009 w Małej k.Ropczyc odbywa się zlot motocyklistów, zorganizowany przez ks. Romana Jurczaka pseudonim Wuju. Zlot w Małej jest obecnie jedną z największych imprez tego typu.

Oficjalne otwarcie imprezy odbyło się o 9.30. Zaplanowano wiele atrakcji m.in występy zespołów muzycznych takich jak : Liverpool , Quest Rising z Kovna, Gyvai z Wilna, Rewolucja. W czasie trwania zlotu na płycie stadionu odbędą się pokazy pierwszej pomocy. W organizacje zlotu włączyło się wiele instytucji oraz prywatnych sponsorów.

Szacowano przyjazd ok. 10000 motocyklistów z Polski i zagranicy. W tym roku po raz pierwszy, ze względu na dużą liczbę uczestników, nie odbędzie się parada motocykli. Galerię z poprzednich zlotów oraz program imprezy można oglądać na oficjalnej stronie Moto-Friends-Mała

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.10.2009 21:18

Ważne dla motocyklistów !!! Jak śmigasz swoją maszynką 120km/h to pamiętaj, że z tyłu na miejscu pasażera siedzi za Tobą św. Krzysztof. Jeżeli podkręciłeś bardziej manetkę gazu i pędzisz dozo więcej jak 120 km/h, to miejsce pasażera zajmuje św. Piotr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ks.Roman zakręcony pozytywnie gość miałem okazje go Poznać...Pozdrawiam..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.