Facebook Google+ Twitter

Zakończmy smoleńską farsę - apeluje Paweł Deresz

Zakończmy tę farsę, apeluje Paweł Deresz, mąż posłanki Jolanty Szymanek-Deresz, jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej.


Paweł Deresz przesłał list otwarty do pani marszałek Sejmu Ewy Kopacz, w którym prosi o dołożenie wszelkich starań, by przerwać działalność parlamentarnego zespołu pod kierownictwem Antoniego Macierewicza. Zdaniem męża tragicznie zmarłej posłanki, działalność zespołu to haniebny spektakl, z którym mamy do czynienia w Sejmie RP. W swoim liście Paweł Deresz wyraża ponadto oburzenie na kolejne alternatywne teorie mające dowieść, iż w Smoleńsku doszło do zamachu.
Pan Deresz wyznaje również, iż działalność propagatorów teorii o smoleńskim zamachu obraża jego i rodziny smoleńskie; uważa bowiem, iż jest to brak szacunku dla bólu tych rodzin. Zdaniem Pawła Deresza Antoniemu Macierewiczowi nie chodzi o to, by odkryć prawdę, tylko o to, by zdobyć kapitał polityczny na smoleńskiej tragedii. Autor listu uznaje, iż działalność zespołu Macierewicza za przyzwoleniem Sejmu RP można odczytać tak, jakby Sejm i jego przedstawiciele wyrażali zgodę na manipulacje i grę, której - zdaniem Pawła Deresza - dopuszczają się Antoni Macierewicz i członkowie jego zespołu.
Możecie Państwo zapoznać się z listem otwartym Pawła Deresza, korzystając z poniższego linku:

http://www.wprost.pl/ar/422017/Maz-ofiary-katastrofy-smolenskiej-Macierewicz-nie-liczy-sie-z-moim-bolem/
Czy jego apel zostanie wysłuchany?

***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.