Facebook Google+ Twitter

Zakończono poszukiwania 6-latka z autyzmem. Pies tropiący odnalazł go nad rzeką

Chory na autyzm sześcioletni Marcin, który zaginął we wtorek w Miłkowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego, został odnaleziony.

Pies policyjny / Fot. United States Marine Corps / Public DomainWe wtorek po południu chłopiec bawił się na podwórku przed swoim domem. Matka zaginionego opowiada, że weszła na 10 minut do domu, a po powrocie na podwórko zobaczyła, że Marcin zniknął, a furtka jest otwarta.

Poszukiwania chłopca trwały całą noc. Chłopiec został odnaleziony w środę po godz. 7, kilometr od miejsca zamieszkania. Marcin leżał przy brzegu rzeki. Po znalezieniu natychmiast został przewieziony do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Chłopiec został odnaleziony dzięki informacjom przekazanym przez świadka. W środę rano zadzwonił na policję i powiedział, że widział chłopca we wtorek około godz. 15 w miejscowości Poręba, oddalonej o kilometr od miejsca zamieszkania zaginionego.

Na teren miejscowości zostały skierowane działania poszukiwawcze. Sześcioletniego Marcina odnalazł pies tropiący. W poszukiwaniu chłopca brało udział kilkadziesiąt osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wspaniała wiadomość, bo dobra wiadomość. w telewizji w dzienniku głównym mówili 2 km od miejsca zamieszkania. Zdaje się, że to był Labrador nie Owczarek niemiecki...
młode sympatyczne psisko. Dzielne. Zdał egzamin w "przedterminie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.