Facebook Google+ Twitter

Zakończył się etap głosowania w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku

Zakończył się etap głosowania w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku. Znamy już laureatów w poszczególnych kategoriach. 6 marca na uroczystej gali w Kinie Iluzjon poznamy głównego bohatera konkursu - Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku.

 / Fot. Wiadomości24W tym roku głosowanie w poszczególnych kategoriach było wyjątkowo zacięte. Zainteresowanie konkursem przekroczyło nasze oczekiwania. Dość powiedzieć, że otrzymaliśmy blisko dwa razy więcej głosów niż w roku ubiegłym.

Laureatów poszczególnych kategorii poznacie na stronie konkursu DO Roku:

Wydarzenia
Kultura
Cywilizacja
Styl życia
Sport
Portfel
Zdjęcie roku
Junior Media


6 marca 2013 r. o godzinie 18 rozpocznie się uroczysta gala w Kinie Iluzjon przy ul. Narbutta 50 w Warszawie. Podczas uroczystości poznamy Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku wybranego głosami kapituły. Wręczymy nagrody zwycięzcom w poszczególnych kategoriach, a także nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS-owe. Z racji ograniczonej liczby miejsc nie możemy wysłać zaproszeń wszystkim chętnym. Otrzymają je (oprócz laureatów) najaktywniejsi autorzy.

Dziennikarz Obywatelski Roku otrzyma tablet Sony Xperia Tablet S, a laureaci poszczególnych kategorii, jak i autor najciekawszego uzasadnienia SMS - Sony Tablet S.W tym roku sponsorem głównym konkursu jest Inversio Group

Przypominamy, że Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku wybierze Kapituła Konkursu pod przewodnictwem Pawła Fąfary - redaktora naczelnego projektu "Polska".

Zapraszamy na stronę konkursu doroku.wiadomosci24.pl oraz do konkursowego wydarzenia na Facebooku.

Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

No to kto został Dziennikarzem Obywatelskim Roku 2012? Jakieś przecieki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim osiągnięć i życzę wszystkiego dobrego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek Bachorski - Rudnicki pisze: "Piękne zmiany na stronie W24, cud, miód i orzeszki. Po następnych zmianach, jak mniemam na tekst publikacji na stronie zostanie 10 cm, bo resztę zajmą fajerwerki". - Ja uważam z kolei, że troszkę za duże są litery w artykułach i interlinie między akapitami. Trochę przypomina to publikacje dla niedowidzących.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawie wszyscy uczestnicy konkursu doskonale znali zasady. Ja brałem w nim udział po raz trzeci. Za pierwszym razem mobilizowałem całą społeczność wrażliwą na ekologię. Za drugim złombolowców a w ostatnim nie prowadziłem żadnej mobilizacji. Odnoszę wrażenie że bez rodziny i bliskich przyjaciół zdobycie 300 głosów to max reszta to determinacja nominantów poszczególnych kategorii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwycięzca może być tylko jeden. I to jemu w tym momencie gratuluję.
A może chcielibyście 50 miejsc ex aequo...? Moi mili, trochę dystansu...
Pozdrawiam jeszcze serdeczniej zawiedzionych!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Formuła konkursu to kompromitacja. Wygrywa ten co sam na siebie zagłosuje niezliczoną ilość razy. To parodia. Nadużycie określenia "najlepszy" w sposób monstrualny. Sam fakt zmiany procentów na liczby spowodowany był tylko napędzeniem "wyścigu szczurów", żeby było wiadomo kto ile musi sobie naklikać (sam lub z rodziną). To mój ostatni komentarz na W24. Żegnam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.02.2013 02:24

(lub kilkudziesięciu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.02.2013 02:23

Panie Michale, a nie wie pan, że istnieje coś takiego jak FB, znajomi, znajomi znajomych, fora internetowe? Wszędzie tam można było "promować" swoje teksty :)

Takiego typu argumenty padały za każdym razem kiedy rok temu i w tym roku poruszałem problem bezsensownej formy wyboru najlepszych materiałów w kategoriach konkursowych :) Powinien pan był obdzwonić znajomków i poprosić o zainwestowanie kilku złotych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda słów - wygrywają ci, co nie mają co z pieniędzmi robić na swoich telefonach, a ci którzy nie mają takich możliwości, wygrać wobec tego szans nie mają. Ja także nie uważam żeby mój tekst był bardzo kiepski, ale 1) kapituła i tak go nie wybierze, 2) ja sam na siebie nie wyślę tysięcy smsów. Nawet jakbym skorzystał z pkt 2), to nie czułbym się chyba najlepiej po tym wszystkim, że tytuł najlepszego w danej kategorii zawdzięczam swoim smsom.

Mocno się zawiodłem ogółem i jestem mocno zawiedziony formułą konkursu, dołączając tym samym do tych, którzy słusznie zauważają że Kapituła powinna wybierać zwycięzców w każdej kategorii, a że tytuł najlepszego z działu Wydarzenia, Kultura, Sport, etc. trafia do tych, którzy wysłali od 1000 do 2300 (sic!) smsów. Dlatego też, raczej po raz ostatni brałem udział w takim wydarzeniu.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ps. Piękne zmiany na stronie W24, cud, miód i orzeszki. Po następnych zmianach, jak mniemam na tekst publikacji na stronie zostanie 10 cm, bo resztę zajmą fajerwerki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.