Facebook Google+ Twitter

Zakończył się najdłuższy solowy koncert na świecie

Dobiegła końca próba bicia rekordu Guinnessa w najdłuższym solowym koncercie. Alex Carlin grał na gitarze i śpiewał przez ponad 32 godziny!

Mimo zmęczenia Alex był uśmiechnięty nawet w ostatnich godzinach koncertu / Fot. Paweł DudekWiadomości24.pl pisały już o tym, że Alex ustanowił nowy rekord. Jednakże muzyk postanowił postawić wyżej poprzeczkę ewentualnym naśladowcom i po 27 godzinach i trzech minutach (tyle wynosił dotychczasowy rekord), grał nadal!

Ostatecznie nowy rekord Guinnessa w najdłuższym solowym koncercie wynosi 32 godziny i 28 sekund, jest więc dłuższy od dotychczasowego rekordu o około pięć godzin. Sam wpis do księgi rekordów nastąpi po pozytywnej weryfikacji przez komisję Guinnessa, jednakże w większości przypadków przebiega ona pozytywnie.

Ostatnim utworem jaki wykonał Alex podczas bicia rekordu był "No Sleep Only Rock and Roll". Muzyk z wielkim zaangażowaniem grał i śpiewał ten kawałek. Publiczność na stojąco wiwatowała nowego rekordzistę. Po koncercie Alex był z pewnością bardzo zmęczony, ale z chęcią rozdawał autografy i udzielał wywiadów licznym przedstawicielom mediów. Jeden z prowadzących imprezę zażartował, żeby teraz już nie zajmować zbytnio Alexa, gdyż za trzy godziny ma kolejny koncert... Wywołało to ogromny entuzjazm wśród publiczności.Alex rozdaje autografy fanom. Zatrzymany licznik wskazuje czas najdłuższego koncertu solowego / Fot. Paweł Dudek

Bicie rekordu odbywało się w ramach XV edycji Dni Radomska. Koncert miał miejsce w pubie Bourbon Street.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

bo na córkę też nie wyglądała;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, ona raczej nie przyjechała z Alexem, tzn. nie jest chyba jego dziewczyna ani żoną i kochanką chyba też nie... Groupies? :P Każdy pyta mnie o nią albo o tego faceta w czarnych włosach w okularkach... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie spodziewałam sie, że będzie także śpiewał przy pobijaniu rekordu.. I na koniec dało się zauważyć że głos mu trochę 'wysiadał'... Ciągle się zastanawiam kim była ta dziewczyna w fioletowych włosach siedząca w pierwszym rzędzie, znała chyba wszystkie piosenki ;-) Czy ona przyjechała z Alexem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.