Facebook Google+ Twitter

Zakończyły się krakowskie targi Horeca

Kolejne targi Horeca, Gastrofood, Enoexpo przeszły do historii. Czy to był triumf? Dowiemy się za kilka tygodni, po dokładnej analizie zysków i strat. Jest dziwne, że prawie milionowy Kraków nie posiada z prawdziwego zdarzenia hali targowej.

Spece od smacznej polskiej kuchni / Fot. Fot.Henryk Czechowski Stoisko Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" / Fot. Fot.Henryk CzechowskiSpecjalne targi odbywające się między 16 a 18 listopada w Krakowie przy ul. Centralnej, na terenie hali firmy „Targi w Krakowie”, pokazały, że tego typu imprezy są dalej potrzebne.

To była bardzo ważna impreza w branży promocji wina, kuchennego wyposażenia hoteli oraz gastronomii na terenie Krakowa i Małopolski. Swoje towary wystawiali producenci z Polski, Austrii, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Włoch.

nowoczesne meble biurowo - hotelowe. / Fot. Fot.Henryk Czechowski Targi były podzielone na trzy części, aby ułatwić oraz rozróżnić najnowsze ciekawostki tematyczne. Horeca - zajmowała się wyposażeniem dla hoteli oraz gastronomii.Nowoczesne meble hotelowe / Fot. Fot.Henryk Czechowski

Gastrofood- pokazywał najnowsze nowinki artykułów spożywczych i napojów. Salon kawy i herbaty był specjalnie wydzielonym miejscem gdzie nie tylko wystawiano smakowitości, ale też można było degustować oraz oglądać nowinki sprzętowe, jak też style parzenia tych napojów.

Odwiedzili targi najlepsi winiarze świata / Fot. Fot.Henryk Czechowski Enoexpo - to jedne z największych targów wina z najważniejszych Dobre wino, nigdy nie jest złe / Fot. Fot.Henryk Czechowskiregionów Unii Europejskiej. W tej części był „Salon Enoturystyki” - tutaj polscy producenci wina, piwa zapraszali do odwiedzin swoich winnic gdzie będą zapoznawali z niektórymi tajnikami produkcji winiarskich. Dalej mało smakoszy wie, że nasze rodzime winna coraz częściej dorównują tak francuskim czy włoskim produktom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.