Facebook Google+ Twitter

Zakopane. PKS nie kursował w Boże Narodzenie

  • Źródło: Echo Miasta
  • Data dodania: 2006-12-25 21:03

Na Podhalu święta spędza kilkadziesiąt tysięcy turystów. Część z nich ma jednak kłopoty z komunikacją, bo okazało się, że zakopiański PKS nie działa.

W pierwszym dniu świąt dyrekcja PKS-u zawiesiła wszystkie kursy autobusów dalekobieżnych i lokalnych z Zakopanego. Od samego rana wiele osób dobija się do zamkniętego dworca autobusowego. Bezskutecznie - PKS zrobił sobie dziś wolne.

Ostatecznie, po interwencjach turystów przywrócono dziś w Zakopanem kilka kursów autobusowych, w tym jeden do Krakowa. Ci którzy chcieli PKS-em wyjechać spod Tatr, musieli zmienić swoje plany. Turyści albo korzystali z prywatnych linii autobusowych, albo z nielicznych pociągów. A za taksówkę w Boże Narodzenie z Zakopanego do Krakowa trzeba zapłacić 400 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wiesz Mirku tylko sprawa jest taka, że na rozkładzie autobus widnieje jako nieświąteczny a człowiek przychodzi na dworzec i czeka, czeka i czeka bez żadnej informacji czy autobus przyjedzie czy nie :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za komuny pokazywano w porgramach działanie kapitalizmu - dwa stoiska sprzedające banany. Jedno stoisko jest zamknięte, to drugie winduje cenę. Im więcej stoisk, tym cena bananów stabilniejsza w dolnych rejestrach.
Jeśli planowo ktoś zamyka linię, to może być uznany za lenia, ale taki bywa kapitalizm. Nie ma przymusu pracy i nie ma przymusu pracy w dniach o malej liczbie klientów. Oczywiście - mi to także się nie podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie tylko PKS Zakopane sobie zrobił wolne :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem, na ile to niespodzianka, ale z tego co pamiętam - za komuny autobusy PKS planowo nie kursowały w pewne dni i to chyba właśnie w pierwszy dzień świąt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.