Facebook Google+ Twitter

Zakopower powrócił do Krakowa

- Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel-Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje 2009 w Krakowie.

Sebastian Karpiel Bułecka śpiewający / Fot. Marcin Protas25 lipca w Krakowie, na Głównym Rynku zagrał ponownie zespół Zakopower. Występ uświetnił 11. edycję festiwalu Rozstaje 2009. Zespół świetnie bawił krakowską publiczność. Ci którzy stali przy samej scenie mieli jeszcze jeden show do obejrzenia. Pod sceną pojawiły się dwie dziewczyny w strojach góralskich i tańczyły do piosenek zespołu Zakopower. Dziewczęta mogły usłyszeć od publiczności: "Pięknie tańczycie, dziewczyny". Fotoreporterzy porzucili główny punkt programu - występ Zakopower i skupili się na wirujących, ludowych spódnicach.

"Ubiję usiekę tego kto tu stał i nie tupał razem ze mną wtedy kiedym grał" - te muzyczne pogróżki Rafała Bryndala wcale nie były potrzebne. Publika skakała, tańczyła, klaskała i tupała jak trzeba.

Krakowianki Tańczące / Fot. Marcin ProtasKto nie mógł się z nimi dobrze bawić w Krakowie ma możliwość pobawić się w domu przed telewizorem. Zespół wydał właśnie nową płytę DVD, z nagraniami z koncertów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.