Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5068 miejsce

Zakup używanych maszyn - szansa dla młodych przedsiębiorców na rozpoczęcie działalności

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2013-11-19 10:26

Niewielu początkujących przedsiębiorców może się pochwalić kapitałem pozwalającym na swobodę inwestycji i wyposażenie swojej firmy w niezbędny sprzęt. Tymczasem początek działalności ma największe znaczenie dla rozwoju firmy.

 / Fot. SurplexDynamiczne wejście na rynek, perfekcyjna znajomość branży, w której firma planuje ekspansję oraz profesjonalna, fachowa i szybka realizacja zamówień to elementy niezbędne dla osiągnięcia sukcesu. Wbrew pozorom, wyposażenie warsztatu lub zakładu produkcyjnego wcale nie musi kosztować tak wiele, jak obawiają się młodzi i niedoświadczeni przedsiębiorcy. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać maszyn i urządzeń niezbędnych do rozpoczęcia działalności i umieć korzystać ze zdobyczy nowych technologii, takich jak dostęp do internetu czy aplikacji mobilnych.

 / Fot. SurplexW sukurs początkującym biznesmenom przychodzą doświadczone i obecne na rynku od wielu lat firmy, takie jak choćby Surplex, które mają w swojej ofercie używane maszyny, sprzęt, a nawet całe linie technologiczne lub ich elementy i sprzedają je po bardzo atrakcyjnych cenach.

Raczkująca firma z reguły nie dysponuje zbyt wielkim kapitałem, więc inwestycja w używane maszyny wydaje się rozwiązaniem niezwykle korzystnym. Przed dokonaniem zakupu warto jednak dokładnie sprawdzić szczegóły oferty. Serwis Surplex daje możliwość zapoznania się ze stanem technicznym maszyny, udostępnia dokumentację, pomaga sprecyzować oczekiwania. Poszukiwaną maszynę lub części zamienne i akcesoria można obejrzeć na zdjęciach lub filmach, aby nie kupować przysłowiowego kota w worku.

 / Fot. SurplexMaszyny sprzedawane w ramach aukcji są w bardzo dobrym stanie, a wszystkie ich parametry precyzyjnie przedstawione. Nie bez powodu Surplex cieszy się zaufaniem klientów od 1999 roku. W tym serwisie zaopatrują się zakłady przemysłowe z ponad 150 krajów na całym świecie, wiedząc, że dostaną sprzęt znanych i cenionych marek.

Wybór jest niezwykle szeroki. Można tu znaleźć prawdopodobnie każdy rodzaj maszyny lub urządzenia, niemal do wszystkich gałęzi przemysłu: począwszy od maszyn przeznaczonych do obróbki drewna, które ułatwią początkującej firmie wejście na rynek związany z przetwórstwem drzewnym, poprzez sprzęt do obróbki metali i tworzyw sztucznych, a skończywszy na urządzeniach do zastosowań ogólnych, dzięki którym można wyposażyć profesjonalnie każdy magazyn, sklep czy hurtownię, usprawnić transport wewnętrzny, przyspieszyć procesy produkcyjne lub dostawy do klientów.

 / Fot. SurplexA na dodatek nie trzeba czekać, gdyż dostawy realizowane są błyskawicznie; nie ma również problemu z zakupem części zamiennych i akcesoriów.

Wyważanie dawno otwartych drzwi nie ma sensu. Warto korzystać z rozwiązań sprawdzonych przez ponad 80 tysięcy innych przedsiębiorców odwiedzających co miesiąc platformę Surplex w internecie i niemal 3,5 tysiąca użytkowników, którzy zdecydowali się skorzystać z udostępnionej niedawno aplikacji mobilnej pozwalającej uczestniczyć w aukcjach. Sukces jest w zasięgu ręki. Wystarczy po niego sięgnąć.


 / Fot. Surplex / Fot. Surplex

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.