Facebook Google+ Twitter

"Zakupy na obcasach". Sekrety kobiecych motywacji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-12 13:47

Autorki tej przełomowej publikacji zauważają, że kobiece upodobania, motywacje oraz sposób postrzegania świata znacznie różnią się od męskich. Dotyczy to również podejmowanych przez kobiety decyzji zakupowych.

Okładka Książki "Zakupy na obcasach..." / Fot. fot. materiały prasoweMęskość to myślenie analityczne, skoncentrowane, linearne i logiczne. KOBIETA myśli „całym mózgiem”. Męskość to wrodzone systematyzowanie. KOBIETA żyje emocjami. Męskość to przetrwanie dzięki obronie własnych interesów, władzy i rywalizacji. KOBIETA trwa dzięki relacjom i więziom.

Autorki tej przełomowej publikacji zauważają, że kobiece upodobania, motywacje oraz sposób postrzegania świata znacznie różnią się od męskich. Dotyczy to również podejmowanych przez kobiety decyzji zakupowych. Kobiety, idąc na zakupy, kierują się zupełnie innymi czynnikami niż mężczyźni i to one są obiektem pożądania sprzedawców niemal wszystkich branż.

Dzięki tej książce kobiety zajrzą w głąb siebie, dowiedzą się dlaczego są tak podatne na „urodę” sklepowych półek, a także dlaczego niektóre produkty wyraźnie je pociągają i wydają im się szczególnie atrakcyjne.

Książka wyjaśnia, jakim procesom manipulacji są poddawane kobiety – odkrywa rozmaite marketingowe „tricki”, przy użyciu których nakłania się panie do zakupu określonych produktów: począwszy od reklamowego wizerunku, a skończywszy na samym wyglądzie, kształcie czy zapachu.

(...) Kobiety mają na ogół naturalną inklinację do silniejszego interesowania się ludźmi aniżeli przedmiotami. W kobiecej naturze leży dążenie do tworzenia więzi, budowania bliskości i rozumienia innych ludzi oraz ich motywacji, natomiast natura męska jest związana z dążeniem do rozumienia rzeczy i ich działania.

Premiera: 16.01.2011

Oprawa: miękka
Format: 14,5 x 20,5 cm
Stron: 320
ISBN 978-83-01-16858-2
Cena: 34,90

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.