Facebook Google+ Twitter

Zakupy z Personal Shopper

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-20 13:34

"Nie ma kobiet brzydkich są tylko kobiety zaniedbane" Coco Chanel

Każda osoba, która chciałaby zmienić bądź odświeżyć swój image, powinna zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej stylistki. Jeszcze jakiś czas temu mogłoby się wydawać, że takie usługi są dostępne tylko dla gwiazd i osób publicznych, gdyż dla zwyczajnych ludzi są zbyt drogie i ekstrawaganckie. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!

Moda na zakupy ze stylistką przyszła do Polski z Zachodu, pod angielską nazwą – personal shopper. Początkowo zarezerwowana tylko dla wybranych, obecnie staje się coraz bardziej popularna i powszechna. Skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które czują potrzebę przemiany i szukają kogoś komu mogłyby zaufać. Spotkanie ze stylistką może nie tylko pomóc w wyborze garderoby, ale również przynieść wiele indywidualnych wskazówek i porad, które na pewno niejednokrotnie się przydadzą. Warto jednak wiedzieć, że stylistka nie jest po to, aby narzucać swoją opinie, a jedynie proponować najlepsze jej zdaniem rozwiązania.

Co należy do zadań stylistki?? Przede wszystkim określenie typu sylwetki i proporcji pomiędzy różnymi elementami ciała. Analiza ta ma na celu wskazać zarówno atuty jak i mankamenty danej figury. Stylistka na podstawie tej wiedzy ustala idealnie dopasowaną garderobę wraz z fasonami poszczególnych elementów odzieży. Kolejnym etapem jest analiza kolorystyczna, za pomocą której określany jest dany typ urody i dobierane są kolory, które najlepiej komponują się z urodą klientki podkreślając jej naturalne piękno.
Stylistka udziela pomocy w skomponowaniu garderoby, tak by idealnie wyglądać zarówno w pracy jak i na przyjęciu, na co dzień i podczas szczególnych uroczystości. Dodatkową atrakcją mogą być zakupy pod profesjonalnym okiem, które są idealnym pomysłem na przyjemne i relaksujące spędzenie wolnego czasu.

Więcej ciekawych informacji na ten temat na stronie: www.lady-style.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: lady-style


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.