Facebook Google+ Twitter

Zalicytuj sobie! I naucz (się) pomagać!

Organizatorzy Pikniku Rodzinnego, który odbył się 13 lipca br. na Dzikiej Plaży w Tychach zapraszają do aktywnego włączenia się w licytację przedmiotów, z której dochód zostanie w całości przekazany na leczenie Marty Ledwoch.

Płyta Ira - Znamię (cena wywoławcza 5 zł) / Fot. Anna MordońOrganizatorzy Pikniku Rodzinnego, który odbył się 13 lipca br. na Dzikiej Plaży, nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w licytacji fantów, które do tej pory nie zostały jeszcze zlicytowane, lub zostały dostarczone przez darczyńców w kolejnych dniach. Dochód z niej całkowicie zostanie przekazany na leczenie Marty Ledwoch i jej dojazdy do lekarzy.

Marta jest 23-letnią, samotnie wychowującą 5-letniego Kubusia matką. Niestety los jej nie oszczędził. Zachorowała na bardzo rzadki przypadek nowotworu kości.

Obraz Madonny (cena wywoławcza - 10 zł) / Fot. Anna MordońHistiocytoza komórek Langerhansa to rzadki nowotwór należący wg klasyfikacji WHO z 2008 r. do grupy nowotworów komórek histiocytarnych i dendrytycznych. Jest ona definiowana jako nowotworowy rozrost komórek Langerhansa wykazujących ekspresję białek CD1a i S-100 oraz obecność ziarnistości Birbecka w badaniu ultrastrukturalnym. Klinicznie jest schorzeniem heterogennym obejmującym szerokie spektrum pacjentów, poczynając od chorych z pojedynczym ogniskiem osteolitycznym i korzystnym rokowaniem aż do chorych ze źle rokującym rozsiewem ogólnoustrojowym przypominającym białaczkę. Jego zaawansowane stadia prowadzą do przedwczesnej śmierci.

Więcej o samej Marcie na jej stronie: http://www.martaledwoch.pl.

książki: Michael Azerrad - Bądź jaki bądź. Historia Nirvany, Kurt Cobain - Dzienniki (cena wywoławcza 10 zł każda) / Fot. Anna MordońDarczyńcy na licytację przekazali m.in. książki: Michael Azerrad - Bądź jaki bądź. Historia Nirvany, Kurt Cobain - Dzienniki (cena wywoławcza 10 zł), Saga Zmierzch (cała seria plus "Drugie Życie Bree Tanner" - 20 zł); płyty: płyta Juniora Stressa z autografem (20 zł), płyta Raisy Miszteli z autografem (20 zł), płyta DJ Tiesto (5 zł), płyta zespołu Omega (5 zł) oraz płyta Iry - Znamię (5 zł). Wśród fantów znajdziemy również m.in. obraz Madonny (10 zł), kubeczek z długopisem, breloczkiem i notesikiem od "Twoja Kasa"(5 zł), koszulka męska "Grube Lolo" w rozmiarze dużego XXL (30 zł), koszulka damska od serwisu NOL Tychy (10 zł), tunika z Very Mody (5 zł), ekskluzywny komplet pióra z długopisem w skórzanej oprawie (30 zł), puzzle (2 zł), a dla tych, którzy chcą rzucić palenie jest e-papieros (5 zł).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 535 473 132 oraz mailowo: akcje.dla.marty@gmail.com.

Więcej zdjęć można znaleźć w serwisach Facebook oraz Picassa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.