Facebook Google+ Twitter

Załoga samolotu Tu-154M. O niej pisze się niewiele

Na liście poległych w katastrofie pod Smoleńskiem są także nazwiska załogi samolotu. Wśród tragicznie zmarłych była młodziutka Justyna Moniuszko. Stewardessa. Zachęcam do poznania jej sylwetki w artykule: Justysia szybuje wysoko w chmurach.

http://wiadomosci.onet.pl/1607607,2677,1,kioskart.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Właśnie kupiłam polską gazetę wychodząca we Frankfurcie "info-tips" Nr.15, przedstawione są sylwetki wszskich co zginęli w Katastrofie, może nie szczegółowo ale ze zdjęciami i opisem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wierzę, że artykuł, na który trafiłam i wyżej polecam, nie jest jedynym. Że ktoś pisze nie tylko o najwyższych rangą politykach.
Może nawet ktoś podejmie się zebrania wszystkich artykułów i wydania w postaci papierowej? Może i w internecie ktoś ogarnie te rozproszenie? Czas pokaże. Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy w katastrofie lotniczej stracili swoich bliskich i znajomych. Cześć Ich pamięci!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie to jest dziwne że nikt nie pisze o ludziach mało znanych publicznie, a jednak poległych w katastrofie. Moich znajomych było tam dwóch, innych po prostu znam z mediów bo polityką się nie zajmuję. Dodam tylko cyt. z innego portalu, na którym pamiętają o wszystkich - Załoga samolotu i oficerowie BOR dołączyli do załogi aniołów. 5* za pamięć o innych ofiarach katastrofy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.