Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9718 miejsce

Załóż konto w brytyjskim banku zanim wyjedziesz do Anglii

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-22 11:11

Założenie konta w brytyjskim banku jest od wczoraj możliwe dla Polaków jeszcze przed opuszczeniem ojczyzny.

Oddział banku w Dundee. / Fot. Maciej LewandowskiOd wczoraj (1 sierpnia) Polacy zamierzający wyjechać na Wyspy Brytyjskie, mogą założyć konto w brytyjskim banku nawet z terytorium Polski. Lloyds TSB uruchomił specjalną usługę dla Polaków: każdy z naszych rodaków może zatelefonować pod bezpłatny numer 00 800 55 69 55 69 i złożyć wniosek o założenie konta - po polsku.
W centrali telefonicznej w Glasgow czeka na potencjalnych klientów wyszkolona, polskojęzyczna kadra doradców. Marta Sudoimirska - szefowa grupy - podkreśla, że posiadanie konta na terenie Zjednoczonego Królestwa jest w większości przypadków niezbędne, aby móc otrzymywać wynagrodzenie, a nowa usługa TSB ma pomóc naszym rodakom w bezproblemowym załatwieniu wszelkich formalności. (źródło: materiały dla mediów Lloyds TSB)
Więcej szczegółów można przeczytać na stronie internetowej Lloyds TSB po polsku.

Autor: Maciej Lewandowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Marek
  • Marek
  • 13.11.2011 13:23

Dlaczego piszecie głupoty, konto zakłada się w Wielkiej Brytanii. W Polsce bank sobie tylko rezerwuje naszą osobę jako klienta. Konto mamy dopiero po okazaniu wszystkich dokumentów po przyjeździe do Wielkiej Brytanii. To samo możemy zrobić wchodząc do pierwszego lepszego banku bez wcześniejszego przekazywania naszych danych do banku i będziemy mieli zdecydowanie korzystniejsze warunki. Ciekawe czy moderator puści to co napisałem. Zobaczę. Istnieją jeszcze portale społecznościowe gdzie to wyjaśnienie zamieszczę, z informacją co zrobił moderator pod sponsorowanym artykułem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.