Facebook Google+ Twitter

Zamach na MoCarta w Łodzi

Na inaugurację sezonu artystycznego w Muzeum Miasta Łodzi wystąpi warszawski Teatr Syrena w swoim hicie pt. "Zamach na MoCarta, czyli jeżeli śpiewać to nie indywidualnie".

mat. organizatora / Fot. mat. organizatoraSpektakl wyreżyserował Krzysztof Jaślar, a na scenie zaprezentują się: Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat oraz Grupa MoCarta w składzie: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Bolek Błaszczyk a także Roman Hudaszek.

Zbigniew Zamachowski wraz z Wojciechem Malajkatem wykonają wybrane piosenki ze swoich repertuarów, od nastrojowych po żartobliwe, autorstwa takich klasyków jak: Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, Jonasz Kofta, czy Wojciech Młynarski; sięgną również po repertuar: Tomasza Jachimka, Artura Andrusaczy Piotra Bukartyka.

Grupa MoCarta przedstawi skecze muzyczne ukazując kunszt wydobywania dźwięków z instrumentów, ale także gry aktorskiej. Jak na łódzkiej scenie będzie wyglądał ten mix aktorsko-kabaretowo-muzyczny? Będą mogli się Państwo o tym przekonać już 27 września o godz 19 w Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

sklep.ikabaret.pl
  • sklep.ikabaret.pl
  • 09.03.2011 12:23

Płyty do nabycia na www.sklep.ikabaret.pl :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.