Facebook Google+ Twitter

"Zamach na MoCarta" w Teatrze Syrena

W Teatrze Syrena można obejrzeć wyjątkowy spektakl słowno-muzyczny "Zamach na MoCarta", w którym spotykają się Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat i Grupa MoCarta. Co z tego wyniknie?

 / Fot. Teatr Syrena"Zamach na MoCarta" to zabawne przedstawienie w reżyserii Krzysztofa Jaślara, w którym pierwsze skrzypce gra muzyka. Na scenie można zobaczyć znakomitych aktorów Zbigniewa Zamachowskiego i Wojciecha Malajkata, którzy, jak zawsze, bawią do łez swoimi skeczami. Towarzyszy im Grupa MoCarta w składzie: Filip Jaślar (skrzypce), Michał Sikorski (skrzypce), Paweł Kowaluk (altówka) i Bolek Błaszczyk (wiolonczela). A to wszystko pod kierownictwem muzycznym Romana Hudaszka, który gra na fortepianie. Stanowi to mieszankę wybuchową!

Podczas spektaklu można podziwiać wszechstronne talenty Zbigniewa Zamachowskiego - aktora, wykonawcy piosenek, poety, kompozytora i instrumentalisty w jednym. Wykonuje on zarówno liryczne, jak i żartobliwe utwory - Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego czy Bułata Okudżawy.

Można usłyszeć takie piosenki jak m.in. "Na Gnojnej" (Stanisława Grzesiuka), "Na pierwszy znak" (Hanki Ordonówny), "Baranek" (Kazika) oraz "Jeżeli kochać" (Kabaretu Starszych Panów). Mimo iż wszystkie utwory przedstawione są w pięknej aranżacji, to na szczególną uwagę zasługują dwa z nich - "Przyjaciółki" (w duecie z Wojciechem Malajkatem) oraz "Kobiety jak te kwiaty".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.