Facebook Google+ Twitter

Zamach terrorystyczny - relacja Polki mieszkającej w Brukseli

W Brukseli doszło do zamachu terrorystycznego. Dotychczas odnotowano 3 wybuchy, 15 ofiar śmiertelnych, 55 rannych. Komunikacja miejska i telefoniczna jest sparaliżowana. Relacja Polki mieszkającej w Brukseli spisana 2 godziny po ataku.

 / Fot. Twitter TGCOM24Relacja autorstwa Kamili Ł. (ze względów bezpieczeństwa chce zachować anonimowości), Polki pracującej w Brukseli:


Komunikacja miejska w tym momencie nie istnieje. Metro zostało ewakuowane i zamknięte. Tramwaje i autobusy nie jeżdżą. Obecnie zamykają podziemne tunele w okolicach centrum. Pociągi maja duży problem z odjazdami.

Jestem obecnie na Uccle, dzielnicy Brukseli, gdzie powinno być spokojnie, lecz wszędzie dookoła jeżdżą pojazdy na sygnale. Z tego co wiem, postawiono w stan gotowości wszystkie możliwe służby, a szpitale proszą o oddawanie krwi. Szkoły pozamykano i dzieci są wypuszczane tylko z rodzicami, inaczej siedzą w budynku.

Operatorzy telefoniczni są zawaleni, linie zajęte. Komunikacja odbywa się jedynie przez komunikatory podłączone bezpośrednio do sieci internetowej.


Jeśli przebywasz obecnie w Brukseli i chcesz poinformować swoich bliskich, że jesteś bezpieczny/a, możesz to zrobić tu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ups...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.