Facebook Google+ Twitter

Zamiast kwiatka aktywny wypoczynek

Nie goździk i nie para rajstop - tylko aktywność sportowa - taką propozycję dla łodzianek przygotowało Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji (CSiAR) z okazji Dnia Kobiet.

Bezpłatne warsztaty z Hatha Joga i TBC (Total Body Conditioning) to wszystko przygotowane dla wszystkich pań, które niestandardowo chcą spędzić swoje święto. Ćwiczyć może każda pani niezależnie od wieku - wyjaśniają organizatorzy - wystarczą tylko chęci i strój sportowy.

Hatha Joga to najstarsza znana forma ćwiczeń fizycznych. Warto wiedzieć, że usztywnione stawy hamują przepływ energii i radości życia. Natomiast ciało, które staje się bardziej luźne i elastyczne powoduje, że umysł zaczyna być bardziej otwarty i intuicyjny. Ćwiczenia Hata Jogi uruchamiając całe ciało, rozszerzają granice naszej świadomości i znacznie poprawiają nastrój.

TBC jest przeznaczone dla pań, które pragną skupić się na rzeźbieniu mięśni całego ciała, przez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej.

By wziąć udział w warsztatach wystarczy do 7 marca, do godziny 14.00 zarejestrować się mailowo centrumsportu@ipt.pl lub telefonicznie (42) 631-59-64.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aktywność sportowa jak najbardziej. Do tego goździk i rajstopy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.