Facebook Google+ Twitter

Zamiast piwnej - krwista nominacja

Internet opanowała głupia zabawa w alkoholowe nominacje. Dominik zaproponował inną, w której zamiast wypić 500 ml alkoholu, nominowani oddadzą 450 ml krwi. Z pożytkiem dla ogółu.

 / Fot. Zrzut ekranuZabawa polega na tym, że nominowany delikwent na internetowym portalu społecznościowym umieszcza filmik, w którym pokazuje, jak wypija określoną ilość alkoholu jednym haustem. Następnie nominuje trójkę swoich znajomych, którzy mają powtórzyć jego wyczyn w ciągu 48 godzin. Zabawa wśród młodzieży całego świata jest tak popularna, że doczekała się pierwszych ofiar. Na szczęście w Polsce modna jest w wersja soft, czyli picie piwa.

Dominik z Iławy rzucił wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Nie chodzi o wlewanie w siebie alkoholowych trunków. Zabawa, którą zaproponował Dominik polega na oddaniu 450 ml krwi i wyzwaniu do tego wyczynu znajomych.

Ale tak naprawdę nominuję wszystkich, którzy oglądają ten filmik i którym problemy zdrowotne nie utrudniają oddania krwi. To naprawdę nie boli, moja mina na początku to tylko na potrzeby filmiku! - mówi Dominik - Kto podejmie wyzwanie? Kto pokaże, że jest superbohaterem?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jest okazja: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.