Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4180 miejsce

Zamień dogrzewacz na ogrzewanie – szybko i tanio

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-16 15:00

Stockdorf / Monachium – 16 października 2013 – Webasto proponuje posiadaczom VW Tourana, VW Sharana i SEATA Alhambra z silnikami Diesla zestawy rozbudowy systemów grzewczych w atrakcyjnych cenach – już od 1690 PLN brutto.

Fabrycznie montowany spalinowy dogrzewacz dzięki rozbudowie poprzez dedykowany zestaw może być stosowany jako ogrzewanie postojowe. Promocja trwa do 28 lutego 2014 roku.

Nowoczesne silniki Diesla są niezwykle wydajne i w związku z tym generują zbyt mało ciepła niezbędnego do ogrzania wnętrza. Dlatego samochody wyposażone są fabrycznie w dodatkowe dogrzewacze, które zawierają wiele elementów pełnego samochodowego ogrzewania postojowego. Taki dogrzewacz, dzięki rozbudowie systemu o elementy przeznaczone do konkretnych modeli samochodów, może być łatwo i tanio przekształcony w pełne ogrzewanie postojowe. Cały montaż trwa zwykle nie więcej niż trzy godziny.

Sterowanie – zaprogramuj ciepło

Webasto oferuje kilka wariantów urządzeń sterujących dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Jeśli właścicielowi pojazdu zależy na wygodzie programowania ogrzewania postojowego w samochodzie, komfortowy Timer Webasto będzie idealnym wyborem. Cyfrowy sterownik umożliwia zaprogramowanie trzech różnych czasów uruchomienia ogrzewania w ciągu całego dnia z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Bardziej wygodnym rozwiązaniem jest zdalne sterowanie radiowe, które ma zasięg 1 kilometra.

Dla wszystkich posiadaczy smartfonów Webasto przygotowało system sterowania Thermo Call, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy zadzwonić, wysłać sms lub skorzystać ze specjalnej aplikacji. Kierowca może zmienić temperaturę wnętrza pojazdu w dowolnym czasie – funkcja przypomnienia przesyłanego SMS-em umożliwia indywidualne ustawienia temperatury każdego dnia.

Szczegółowe informacje dostępne na www.webasto.pl oraz w autoryzowanych serwisach Webasto.

Promocyjna cena zawiera podatek VAT oraz komfortowy Timer Webasto. Nie obejmuje usługi montażu.
* * *

O firmie Webasto:
Webasto Petemar jest częścią koncernu Webasto AG, którego siedziba mieści się w Stockdorfie pod Monachium. Webasto pozostaje firmą rodzinną od momentu jej założenia w 1901 roku. Koncern ma obecnie ponad 50 oddziałów na całym świecie (z tego ponad 30 zakładów produkcyjnych). Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań umożliwiających zarządzanie komfortem cieplnym wewnątrz pojazdu oraz systemów dachowych. Webasto należy do 100 największych dostawców urządzeń dla przemysłu samochodowego na świecie. W roku 2011 grupa Webasto wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 2,3 mld EUR przy zatrudnieniu ponad 9.500 pracowników. Kluczowe obszary specjalizacji koncernu to projektowanie i produkcja systemów okien i modułów dachowych oraz dachów do kabrioletów, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji do samochodów osobowych, kamperów, jachtów i łodzi, a także do pojazdów użytkowych i specjalnych. Więcej informacji o firmie Webasto można znaleźć na stronie internetowej: www.webasto.pl

Kontakt prasowy:
Marta Rakoczy, ConTrust, ul. Łucka 2/4/6 lok. 76, 00-845 Warszawa, tel. 605-073-929, e-mail: m.rakoczy@contrust.pl
(Natalia Szymczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.