Facebook Google+ Twitter

Zamień horror w bajkę jednym procentem

„Zamień horror w bajkę” to hasło kampanii 1% Klubu Gaja. Tym razem stowarzyszenie przygotowało ulotki, plakaty, spoty radiowe oraz materiał merytoryczny – raport z działań Klubu Gaja w 2009 r. Ukoronowaniem kampanii jest film animowany.

kadr z animacji / Fot. Klub Gaja Do współpracy nad nim udało się nam pozyskać naszych najmłodszych wolontariuszy - przedszkolaki! Wychowawczyni Aleksandra Jaślanek i 6-latki z Przedszkola Publicznego w Bystrej (gmina Wilkowice, woj. śląskie) włożyły w to wiele serca i pracy. Dzieci jak nikt inny potrafią poczuć i przekazać emocje gdy koń - główny bohater naszej animacji - jest smutny i samotny, a z jego oczu płyną łzy. I to dzieci właśnie „dodają mu skrzydeł” zachęcając do tego naszych darczyńców.

Dziękujemy także Laboratorium Reklamy Clos Brothers - agencji, która przygotowała całą kampanię pro publico bono i pomogła nam w realizacji bajki oraz Kiniorowi - Włodzimierzowi Kiniorskiemu, który skomponował do niej muzykę.

Animacja dostępna jest na: http://www.youtube.com/watch?v=Nd3Imamj-ccDzięki TV Vectra film pokazywany jest w kilkudziesięciu miastach. Spot radiowy emituje Rozgłośnia Publiczna Polskiego Radia w Katowicach. Ulotki promocyjne wraz z Raportem 2009 stowarzyszanie przekazuje wolontariuszom, którzy chcą wspomóc działania Klubu Gaja.

Zapraszamy na nasza stronę www.klubgaja.pl/pomoc/ gdzie dostępny jest także bezpłatny program PIT .

I Ty możesz dodać skrzydeł potrzebującym!
Twój 1% przekazany na Klub Gaja będzie edukował, pomagał i chronił!


Klub Gaja - KRS:0000120069

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.