Facebook Google+ Twitter

Zamieszanie na BWIN! Jaki był wynik meczu?

We wtorkowy wieczór po meczu Ligi Europejskiej między Crusaders a Rabotnicki doszło do niesamowitego zamieszania.

 / Fot. KamizaMecz kończył się w niesamowitych okolicznościach. Kiedy Rabotnicki prowadziło 1:0, Crusaders wykonywali rzut karny w 88. minucie. Zawodnik przestrzelił.

Minutę później jednak Crusaders trafili do bramki Rabotnicki. Było 1:1. W 94. minucie Crusaders strzeliło zwycięską bramkę i wygrało 2:1. Tak podają wszystkie serwisy z wynikami na żywo, a nawet serwis internetowy UEFA.

Jednak serwis bukmacherski BWIN oraz serwis 90minut.pl uznał, że mecz zakończył się wynikiem 1:1. Ci, którzy obstawili na remis, bądź remis z podpórką otrzymali pieniądze z wygranego zakładu. Ci, którzy obstawili na zwycięstwo gospodarzy, czyli Crusaders nie dostali nic, mimo iż najprawdopodobniej wygrali. Użytkownicy serwisu BWIN kłócili się na tamtejszym czacie nie mogąc ostatecznie ustalić wyniku spotkania.

Półtorej godziny po meczu serwis www.uefa.com zmienił wynik spotkania z 2:1 na 1:1. A więc remis! Przytoczę wypowiedź jednego z tych, którzy zainwestowali swoje pieniądze: - Mecz trzymał w napięciu nawet godzinę po jego zakończeniu. Dawno nie śledziłem takiego spotkania.

Więc wszystko jasne remis 1:1!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

dkfbqgsbrxx
  • dkfbqgsbrxx
  • 13.07.2011 19:49

MIbZvT <a href="http://gvmnwrjhsrwz.com/">gvmnwrjhsrwz</a>, [url=http://yecqahdzvjdl.com/]yecqahdzvjdl[/url], [link=http://mempqabcpoex.com/]mempqabcpoex[/link], http://ywfppfdncrvw.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał Nastarowicz NAPISAŁ: "Wszedzie pisze że padl remis"

moje pytanie brzmi: "kto pisze?????"

Komentarz został ukrytyrozwiń

1.
" Proszę wziąć pod uwagę, że w wypadku bukmachera online, nie może być miejsca na takie pomyłki "

Może i często ma miejsce. Dlatego bwin ma w regulaminie : "W wypadku błędnego przelania pieniedzy na konto użytkownika, użytkownik jest zobowiązany niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie spółkę. Wszystkie kwoty z później wygranych zakładów przelane na konto pośrednio oraz bezpośrednio w wyniku takiej wygranej, są nieważne, nie zważając na powstające opóźnienia w komunikatach błędów. Jeśli pieniądze, które zostały błędnie przelane na konto, zostaną podjęte przez użytkownika lub postawione na inny zakłady, który zostanie przegrany, spółka zastrzega sobie prawo do wyrównania wszelkich poniesionych strat."

2.
" zaraz po zakończeniu meczu wypłacane są pieniądze za wygrane zakłady i pomyłka mogłaby oznaczać gigantyczne straty finansowe, a także utratę zaufania ze strony klientów."

Pod pojęciem "wypłacane pieniądze" rozumie Pan chyba dopisywanie wygranych do konta użytkownika. A o tym patrz wyżej.
Wypłata pieniędzy z bwin na konta bankowe użytkownika lub do innych instytucji finansowych następuje " lata świetlne" później i jest ponownie weryfikowana.

3. Jeśli chodzi o zaufanie klientów, najlepiej sprawę oddają fora internetowe, oraz uznane, światowe rankingi bukmacherów. Niestety bwin lokuje się w nich, używając polskiej skali ocen, na marną trójczynę.
http://www.sportsbookreview.com/Ratings+on+over+400+Sportsbooks+/default.aspx
http://www.bookmakersreview.com/Sportsbooks_Ratings_sorted_by_rating/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oto treść maila, jaki dostaliśmy:
"Reprezentuję agencję PR firmy bwin, która miała ostatnio okazję gościć na łamach Wiadomości24 przy okazji artykułu o zamieszaniu związanym z meczem Ligi Europejskiej link

Poprzednia wersja artykułu (przed dokonaniem aktualizacji dzisiaj o 8:04) informowała, że bwin uznał jako końcowy wynik meczu 1:1, a nie 2:1 jak zrobiły to media i UEFA. W materiale tym bwin, niesłusznie, postawiony został w dosyć złym świetle - z treści artykułu wynika, że bwin popełnił ordynarny błąd. Jak się jednak okazało później, błąd popełnili wszyscy &#8222;inni&#8221;, a bwin jako jeden z nielicznych miał rację.

Proszę wziąć pod uwagę, że w wypadku bukmachera online, nie może być miejsca na takie pomyłki &#8211; zaraz po zakończeniu meczu wypłacane są pieniądze za wygrane zakłady i pomyłka mogłaby oznaczać gigantyczne straty finansowe, a także utratę zaufania ze strony klientów.

Dlatego uprzejmie proszę, aby w przyszłości tego typu materiały dotyczące bwin były dokładniej sprawdzane przed publikacją.

Pozdrawiam serdecznie,
Jakub Waszczuk

Mmd Corporate, Public Affairs & Public Relations Consultants - Poland Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 80, lok. 10A
00-175 Warszawa, Poland"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuł pisałem o 23:30 wtedy wszędzie były wyniki 2:1. Dopiero po północy zaczęły pojawiać się remisy 1:1. Napisałem aktualizacje, ale niestety czekam na zatwierdzenie. Przepraszam za wynikłe z tego niejasności

Komentarz został ukrytyrozwiń

takich wałków to mnóstwo jest. I na bwinie jak i u innych buków.
Co do meczu to ja nie widze żadnej pomyłki. Wszedzie pisze że padl remis, z wypłatami jest ok. Pewnie tylko bwin sie walnął z tą bramka w 94 minucie. Może zamiast końca meczu wyświetlił własnie bramke ;)

Rzeczywiście, szybkość strony jest straszna ale mi pasuje grafika, nawet kosztem szybkości. Przyjazna jest dla użytkownika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/fixturesresults/round=2000034/match=2000562/index.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie uznał bym tego za wielką sensację. Bwin co chwile z czymś się myli. Ile to razy widziałem ich pomyłki :D Ale tak to jest jak się stawia na szatę graficzną i kompletnie niepotrzebne "pierdoły" na stronie głównej. Za szybkość działania serwisu ten buk powinien płacić odszkodowania grającym ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.