Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6485 miejsce

Zamieszanie po sobotnim losowaniu Lotto

Podczas sobotniego losowania Lotto maszyna wybrała 21 zamiast 20 liczb w grze "Multi Multi" - donosi TVN24.pl. Prowadząca telewizyjną relację z losowania zignorowała kulę z liczbą 15, a w oficjalnym komunikacie po losowaniu pokazał się jeszcze inny zestaw liczb - dodaje TVN24.pl

 / Fot. Lotto.pl"Piętnastka" - wedle relacji TVN24.pl, zatytułowanej Komu przeszkadzała kula nr 15, została przez maszynę wylosowana jako czwarta kula. Widzieli to ponoć widzowie przed telewizorami, jednak prowadząca relację miała nie wyczytać numeru kuli. Co gorsza, maszyna zamiast dwudziestu kul wypluła z siebie o jedną więcej - informuje TVN24.pl. W oficjalnym komunikacie z losowania "piętnastka" jednak się znalazła. Zabrakło za to ostatniej, dwudziestej pierwszej wylosowanej liczby - była nią "22".

Na stronie Lotto.pl ukazał się komunikat następującej treści:

"Komunikat Totalizatora Sportowego dotyczący sobotniego wieczornego losowania Multi Multi (24.10.2009).

W związku z awarią maszyny losującej polegającej na niezablokowaniu urządzenia po wylosowaniu dwudziestu kul i wylosowaniu dodatkowej dwudziestej pierwszej kuli z numerem dwadzieścia dwa oraz braku podstaw powtórzenia losowania z dnia 24.10.2009r. o godz. 22:38, na podstawie regulaminu gry liczbowej Multi Multi oraz Multi Multi Plus, Zarząd Totalizator Sportowego informuje, iż zgodnie z protokołem Komisji Kontroli Gier i Zakładów w losowaniu padły następujące liczby według kolejności wylosowania: 76, 57, 16, 15, 62, 61, 8, 19, 41, 50, 58, 33, 59, 42, 65, 49, 78, 27, 66, 14. Liczba 14 jest plusem.

Rozumiejąc niepokój Grających w związku z faktem, że informacja o wylosowaniu liczby 22 została publicznie ogłoszona, Zarząd Totalizatora Sportowego postanowił kulę wylosowaną jako dwudziestą pierwszą o numerze 22 uznać jako podstawę do wypłaty wygranych w trybie reklamacji przewidzianej regulaminem gry.

Wszystkich naszych Graczy przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości. Ponadto informujemy, że wadliwe urządzenie losujące zostało wycofane z eksploatacji."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.