Facebook Google+ Twitter

Zamieszki na koncercie rapera w Nowym Jorku

Darmowy koncert znanego kanadyjskiego rapera - Drake zakończył się zamieszkami na ulicach Nowego Jorku. 25 tysięcy fanów nie mogło już znieść 3-godzinnego oczekiwania na swojego idola. Najpierw w ruch poszły szklane butelki, a potem wszystko co wpadło młodym ludziom w ręce.

http://www.youtube.com/watch?v=jQmfZ7Jg3hI / Fot. fot. screenKoncert na South Street Seaport w Nowym Jorku został zorganizowany przez "Paper Magazine". Spodziewano się 10 tysięcy fanów czarnego hip hopu. Ta liczba została znacznie przekroczona ponieważ na koncercie pojawiło się ponad 25 tysięcy, głównie młodych, osób. Służby porządkowe ostrzegały przedstawicieli "Paper Magazine", że po przekroczeniu liczby spodziewanych gości sytuacja może wymknąć się spod kontroli i bezpieczeństwo fanów muzyki może spaść do zera. Jednak do organizatorów to nie trafiło.

Drake miał rozpocząć swój występ o godz. 18. Jednak tak się nie stało. Spóźniał się coraz bardziej. Po trzech godzinach oczekiwania, fani, prawdopodobnie z nudów, zaczęli rzucać między sobą szklanymi butelkami. Osoby znajdujące się na górnym poziomie sceny zrzucały ze sporej wysokości metalowe krzesła. Potem w ruch poszło wszystko, co młodym ludziom wpadło w ręce. "To były zamieszki" - powiedział Gerald Melanie, 22-latek z Brooklynu, który znalazł się w środku chaosu. Do akcji wkroczyła nowojorska policja (NYPD) i zapanowała nad sytuacją. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć cała sytuacja wyglądała groźnie.


http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Drake_crop.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/90/Drake_crop.jpgTak całą sytuację główny zainteresowany, czyli raper Drake skomentował w Daily News: Jest mi wstyd, że doszło do tego wszystkiego z powodu mojego występu. Niestety, koncert został odwołany przez NYPD z powodu zbyt dużej liczby osób. Szkoda, że pozbawili mnie szansy dania swoim fanom prawdziwego widowiska.

Źródło:
NY Daily News

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.