Facebook Google+ Twitter

Zamieszki w Wielkiej Brytanii. Kibice pomogli policji

Choć wydawało się to niemożliwe, kibice angielskiego Millwall wspomogli policję w walce z chuliganami niszczącymi dzielnicę Eltham. Razem ze stróżami prawa przegonili młodzież dewastującą okolicę.

 / Fot. Zulfinho/Creative Commons Uznanie autorstwa 2.0Według gazety "Guardian", we wtorkowy wieczór kibice angielskiego klubu Millwall (gra w Championship) wsparli policję w walce z chuliganami. Niedaleko pubu, w którym siedzieli, grupa młodych osób zaczęła plądrować sklepy. Fani futbolu wyszli z baru i postanowili pomóc małemu oddziałowi policjantów.

Podczas całej akcji, kibice skandowali "Nikt nas nie okradnie!". Fani stwierdzili, że w tej części miasta oni sami będą pełnić rolę stróżów prawa. Nikt nie będzie okradał majątków, na które ludzie z Eltham pracowali przez całe życie.

Kibice Millwall są uważani za jednych z najgorszych w całej Anglii. Na całym świecie znane są ich konflikty z lokalnymi rywalami, fanami londyńskiego West Ham United. O obydwu ekipach powstały nawet filmy takie jak "Green Street Hooligans".

W związku z zamieszkami w Londynie i w całej Anglii, władze Premier League odwołały mecz pierwszej kolejki ligi angielskiej Tottenham - Everton. Nie odbył się również towarzyski mecz reprezentacji Anglii i Holandii, który miał zostać rozegrany na londyńskim Wembley.

Źródło: TVN 24

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.