Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29306 miejsce

Zamilkły telefony w Sieradzu

Około godz. 16 w Sieradzu zamilkły telefony. Nie można było wykonywać połączeń z numerów TPSA. Pracownicy telekomunikacji milczą tak, jak telefony.

IMAGE_139.jpg / Fot. mms- Awaria ma być usunięta w ciągu 26 godzin - taką informację uzyskałem dzwoniąc na Błękitną Linię Telekomunikacji. Sieradzanie mają problemy nawet z dodzwonieniem się na numery alarmowe. Mieszkańcom zostały tylko telefony komórkowe.

Telefony odezwały się ponownie około godz. 19.15. Jak udało nam się ustalić, nie tylko mieszkańcy Sieradza, ale również Krakowa mieli problemy z telefonami TPSA. Pracownicy TPSA nie chcą udzielać żadnych informacji na temat przyczyny awarii. Jak powiadomiła w dniu 2 lipca2008 Wiaomości24.pl Maria Pisker Szefowa Śląskiego Biura Prasowego GTP wczorajsza awaria była spowodowana awarią zasilania jednego koncentratorów. Usterka trwała około trzech godzin, był to czas niezbędny do zdemontowania i zamontowania sprawnego sterownika. Przez ten czas około 1400 abonentów nie mogło korzystać z telefonów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Biorąc pod uwagę to ,że człowiek nie może dzisiaj sie obyć bez telefonu, to wielki problem dla abonenta i minus dla TPSA:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.