Facebook Google+ Twitter

Zamość: Flash mob "Poza czasem 2"

Miejsce: Zamość, Rynek Wielki. Czas: samo południe, podczas odgrywania zamojskiego hejnału. Akcja: tuż przed południem gromadzi się kilkudziesięciu młodych ludzi. Punktualnie o 12.00, gdy rozlegają się pierwsze dźwięki hejnału, stają w bezruchu, przyjmując różne dziwne pozy. To flash mob "Poza czasem 2", zorganizowany przez Zamojską Kuźnię Talentów.

 / Fot. Tadeusz KowalskiZamojska Kuźnia Talentów to nieformalna grupa młodzieży, która zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju przedsięwzięć. Ostatni flash mob to tylko mały przykład. Organizują też koncerty, gry terenowe, eventy, warsztaty z gry na gitarze, śpiewu, tańca czy aktorstwa.

 / Fot. Tadeusz KowalskiChcą pokazać, że zamojska młodzież jest kreatywna i potrafi się bawić. Chcą odpowiadać na formy rozrywki, których nie można znaleźć gdzie indziej. Stąd też organizują zajęcia takie jak popping, taniec Michaela Jacksona, fotografia, fireshow czy informatyka śledcza. Warto podkreślić, że wszystkie warsztaty prowadzone są przez gimnazjalistów i licealistów.

 / Fot. Tadeusz KowalskiLiderem Zamojskiej Kuźni Talentów jest Adam Skrzypek, który mówi że pomysł założenia ZKT wziął się z nudy i irytacji faktem, iż nic ciekawego się nie dzieje. Nie sądził też, że inicjatywa spotka się z takim zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem. Zachęcony pierwszymi sukcesami chce dalej rozwijać Kuźnię, by przyciągnąć do niej jeszcze więcej młodzieży, która mogłaby tu rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Hasłem Kuźni są słowa: "Rozruszamy to miasto". Adamie życzymy powodzenia!

 / Fot. Tadeusz Kowalski / Fot. Tadeusz Kowalski / Fot. Tadeusz KowalskiWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fajnie :) Zaje....fajność pochodzi z Zamościa :) Tytoń też :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.