Facebook Google+ Twitter

Zamość i Roztocze wyróżnione w konkursie Kryształowa Elka

Celem konkursu Kryształowa Elka, organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, było wyróżnienie najlepszych projektów promujących region w 2011 roku. 1 grudnia na Zamku Lubelskim podczas konferencji "Marka Lubelskie narzędziem rozwoju regionu" odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień.

Zalew w Majdanie Sopockim / Fot. Tadeusz KowalskiKonkurs prowadzony był w pięciu kategoriach, a wpłynęło do niego 80 zgłoszeń. Pierwszą nagrodę w kategorii komunikacja marketingowa zdobyło miasto Puławy, za kampanię "Puławy z myślą o człowieku".

Za najlepszy produkt markowy uznano "Wiejskie SPA w Krainie Rumianku", przedstawione przez Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego. Dwa wyróżnienia w tej kategorii zdobyły: gmina Józefów za Szlak Geoturystyczny Roztocza Środkowego oraz Szkoła 69 Club & Restaurant w Starej Hucie.
Za najważniejsze wydarzenie jury uznało Carnaval Sztuk Mistrzów organizowane przez Urząd Miasta Lublin. W kategorii tej przyznano także dwa wyróżnienia: dla Festiwalu Trzech Kultur organizowanego przez Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego we Włodawie oraz Filmoffo organizowanego przez Gminę Opole Lubelskie.

Za najlepszą stronę internetową pierwszą nagrodę zdobyło Starostwo Powiatowe w Łęcznej za portal turystyka-pojezierze.pl. Wyróżnienia otrzymali: wirtualne Muzeum Amonitów Firmy Handlowo-Usługowj PROFIT Tomasza Ciężkiego za stronę www. muzeumamonitow.pl oraz miasto Zamość za stronę www.turystyka.zamosc.pl.

W kategorii wydawnictwo pierwsze miejsce przypadło Agencji Marketingowej Don Brando za "Bramy Roztocza". Był to wspólny projekt dwóch roztoczańskich gmin: Zwierzyńca i Narola. Dwa wyróżnienia przypadły: albumowi „Roztocze” Wiesława Lipca oraz „Informatorowi turystycznemu Roztocze 2011” wydanemu przez Lokalną Grupę Działania Roztocze Tomaszowskie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gratulacje dla laureatów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tereny o wybitnych walorach turystycznych: <a href="link , <a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.