Facebook Google+ Twitter

Zamość: Katarzyna Kita z Agrosu trzecia na MP w lekkiej atletyce

Katarzyna Kita z Agrosu Zamość wywalczyła brązowy medal w konkursie rzutu młotem podczas pierwszego dnia mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce, które w czwartek, 11 sierpnia rozpoczęły się w Bydgoszczy.

Katarzyna Kita na zawodach w Zamościu / Fot. Tadeusz KowalskiZawodniczka Agrosu posłała młot na odległość 63,63 m, przegrywając z Anitą Włodarczyk z RKS Skra Warszawa (73,05 m) oraz Jolantą Fiodorow z Prefbetu Śniadowo Łomża (69,78 m).

Kasia (rocznik 1984) jest jedną z najlepszych młodych polskich miotaczek. Od 2002 roku zawsze na podium Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców. Na mistrzostwach Europy juniorów w Tampere (2003) zdobyła złoty medal z wynikiem 66,08 m. Jest medalistką mistrzostw Polski seniorów. W 2007 roku startowała w Pucharze Europy w Jałcie oraz w Uniwersjadzie w Bangkoku.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.