Facebook Google+ Twitter

Zamość. Na Jarmarku Hetmańskim zagrał zespół ONI

Na zakończenie pierwszego dnia Jarmarku Hetmańskiego, 4 czerwca, w roli gwiazdy wieczoru wystąpił zamojski zespół ONI.

Gitarzysta Dariusz Kendzior / Fot. Tadeusz KowalskiZespół istnieje od 2005 r. i ma już na koncie kilka znaczących osiągnięć. W 2009 r. wydał swój debiutancki album, ma też za sobą występy w radio, telewizji i duże koncerty. Zespół nagrał też kilka teledysków.

Dla muzyków pisze m.in. Jurek Słota z grupy Vox. Ostatnia ich piosenka "Tak jak ćma" została zakwalifikowana do konkursu "Przebojem na antenę 2011" w Radio Lublin. Zespół tworzą: lider grupy, wokalista, pianista i trębacz Piotr Szymański, perkusista Maciej Stanibuła, basista Paweł Grzegórzko oraz gitarzyści Dariusz Kendzior i Sławomir Boruchowski.

Grają rock i pop. W sobotni wieczór zagrali niezwykle energetycznie, zarówno własne kompozycje, jak i kilka coverów, a publiczność świetnie się bawiła. Jeśli będą dalej tak grać, to wróżę grupie duże sukcesy.
Perkusista Maciej Stanibuła / Fot. Tadeusz KowalskiGitarzysta Sławomir Boruchowski / Fot. Tadeusz KowalskiZespół ONI / Fot. Tadeusz KowalskiBasista Paweł Grzegórzko / Fot. Tadeusz Kowalski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.