Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16000 miejsce

Zamość: Wystawa fotografii Michała Fandysza "Portret kreacyjny"

5 sierpnia w Galerii Fotografii "Ratusz" odbył się wernisaż wystawy fotografii Michała Fandysza "Portret kreacyjny". Jest to już 523. wystawa zorganizowana przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, które obchodzi w br. pięćdziesięciolecie działalności.

Michał Fandysz / Fot. Michał FandyszMichał Fandysz, rocznik 1975, jest rodowitym zamościaninem. Fotografią interesuje się od 1996 r. Od 2007 r. jest członkiem Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego. Bierze też udział w pracach Młodzieżowej Pracowni Fotograficznej "Negatyw". Uczestniczył w plenerach organizowanych przez ZTF, Narol 2008 i Hrebenne 2009 oraz wystawach poplenerowych i zbiorowych. Wystawa "Portret kreacyjny" jest jego pierwszą wystawą indywidualną.

Ulubione tematy Michała to pejzaż i architektura, ale ostatnio próbuje też sił w fotografowaniu ludzi i fotomodelingu, czego wyrazem jest obecna wystawa.

Portrety kreacyjne to zdjęcia pozowane. Główną rolę odgrywa tu makijaż, rekwizyty, fryzura, odzież. Przy pomocy tych elementów można dowolnie kształtować charakter zdjęcia. Wszystko zależy od inwencji i wyobraźni fotografa oraz talentu modela.

Wystawa będzie czynna do 28.sierpnia. Warto zajrzeć, choćby na chwilę.
Portret Eweliny Odzioby - fot. Michała Fandysza / Fot. Tadeusz KowalskiWernisaż wystawy Michała Fandysza "Portret kreacyjny" / Fot. Tadeusz KowalskiPortret Karoliny Błaszczak - fot. Michała Fandysza / Fot. Tadeusz Kowalski


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.