Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7474 miejsce

Zamów Mapę Wolnej Polski. Kancelaria Premiera rozdaje mapy z okazji 25 lat wolności

Na stronie Kancelarii Prezesa Rady można zamawiać Mapę Wolnej Polski. Jest ona dostępna bezpłatnie. Przesyłkę dostarczy Poczta Polska. "Zamów mapę i dowiedz się więcej o tym, jak zmieniła się Polska" - reklamuje projekt Kancelaria Premiera.

 / Fot. Polska - 25 lat wolności"Oto mapa dla małych i dużych. To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. Najlepiej poznawać ją z drugą osobą - wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić" - czytamy na stronie projektu Polska - 25 lat wolności. Zamówienia na mapę można składać od 12 września 2014 r. do 11 listopada 2014 r. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Mapę dostarczy Poczta Polska.

W projekcie zastosowano mapę autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Można ją również obejrzeć online. W legendzie znajdziemy informacje o osiągnięciach minionych 25 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Mapa Wolnej Polski" - żałosne . Po co wam wolność macie przecież Tuska i hrabiego Komoruskiego. Ile milionów trzeba zebrać podpisów aby władze pochyliły się nad ustawą zaproponowaną przez społeczeństwo. 2 miliony to za mało !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy zamówieniu indywidualnym powinna być możliwość otrzymania dwóch egzemplarzy. Jakie czasy, taki wybór.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.