Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14613 miejsce

Zamów Mapę Wolnej Polski. Kancelaria Premiera rozdaje mapy z okazji 25 lat wolności

Na stronie Kancelarii Prezesa Rady można zamawiać Mapę Wolnej Polski. Jest ona dostępna bezpłatnie. Przesyłkę dostarczy Poczta Polska. "Zamów mapę i dowiedz się więcej o tym, jak zmieniła się Polska" - reklamuje projekt Kancelaria Premiera.

 / Fot. Polska - 25 lat wolności"Oto mapa dla małych i dużych. To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. Najlepiej poznawać ją z drugą osobą - wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić" - czytamy na stronie projektu Polska - 25 lat wolności. Zamówienia na mapę można składać od 12 września 2014 r. do 11 listopada 2014 r. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Mapę dostarczy Poczta Polska.

W projekcie zastosowano mapę autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Można ją również obejrzeć online. W legendzie znajdziemy informacje o osiągnięciach minionych 25 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Mapa Wolnej Polski" - żałosne . Po co wam wolność macie przecież Tuska i hrabiego Komoruskiego. Ile milionów trzeba zebrać podpisów aby władze pochyliły się nad ustawą zaproponowaną przez społeczeństwo. 2 miliony to za mało !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy zamówieniu indywidualnym powinna być możliwość otrzymania dwóch egzemplarzy. Jakie czasy, taki wybór.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.