Facebook Google+ Twitter

Zanim postawisz dom zaproś różdżkarza

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-07 10:43

W otaczającej nas przyrodzie wiele zjawisk ciągle jeszcze czeka na wyjaśnienie. Niektóre z tych zjawisk zaczynają nabierać takiego znaczenia, że nie można ich przemilczeć.

Do napisania tego artykułu skłoniła mnie chęć uświadomienia innym, dlaczego tak się dzieje, że we Wahadełka jakich używam. / Fot. Fot. Antoni Nadzikowskiwłasnym domu, mieszkaniu, źle się czujemy. Bywa, że cierpimy na bezsenność bądź apatię oraz częściej zapadamy na różnego rodzaju dolegliwości, których częstotliwość jest większa, jak gdziekolwiek indziej.

Oczywiście, reakcje te są uzależnione od naszego organizmu; każdy człowiek reaguje inaczej. Często zastanawiamy się, dlaczego niektóre nasze roślinki, nie chcą u nas rosnąć tak, jak u sąsiadki obok, mimo, że pielęgnujemy je troskliwie.

Przyczyn takiego stanu doszukujemy się niemal wszędzie. Ogólnie przyjętą zasadą jest szukanie związków toksycznych w materiałach, z jakich zostało wybudowane nasze mieszkanie lub dom. Gdy to nie przynosi skutku, doszukujemy się przyczyny w warunkach klimatycznych. Wyjeżdżamy z domu do rodziny, na wczasy, tam wspaniale się czujemy, natomiast z chwilą, gdy wracamy do swojego domu, po pewnym czasie problem się powtarza. Jednak, mało kto wie, że niewątpliwie silny wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny, posiada promieniowanie podziemnych żył wodnych. Przenika ono mury i sklepienia budynków, a działa zarówno na parterze jak i na ostatnim piętrze.

Współczesne budownictwo mieszkaniowe w planowaniu przestrzennym, nie uwzględnia czynników naturalnych, takich jak: sprawdzenia terenu zabudowy pod względem promieniowania, jakie powodują podziemne cieki wodne. Bardziej skupia się ono na ilości, niż na usytuowaniu pod względem zdrowotnym oddawanych do użytku mieszkań.

Nawet jeśli na podstawie map hydrogeologicznych stwierdzi się, że w miejscu mającego powstać budynku mieszkalnego są zaznaczone cieki wodne, to stosuje się tylko techniczne wzmocnienia pod przyszłą konstrukcję.

Nie dba się o zastosowanie odpowiednich izolatorów, odpromienników, które poprawią samopoczucie przyszłych lokatorów, oraz o to, że po kilku latach ściany budynku, domu, zaczną pękać na skutek osuwania się ziemi pod budynkiem. Dlatego, zanim wybierzemy miejsce na budowę swojego domu lub wprowadzimy się do nowego mieszkania, warto czasami skorzystać z pomocy sprawdzonego różdżkarza.

Różdżkarstwo

Człowiek, w miarę rozwoju cywilizacji i coraz bardziej komplikujących się warunków życia, zwłaszcza w wielkich miastach, utracił swą zdolność bezpośredniego odczuwania wpływów natury i pozazmysłowej orientacji w środowisku. Utratę części swych zdolności wspomaga się specjalnymi przyrządami - różdżką i wahadełkiem. Za pomocą tych przyrządów wychwytuje się, nawet bardzo słabe promieniowanie. Różdżkarstwo nie jest wiedzą uznaną oficjalnie za dziedzinę nauki, ale mimo wszystko posiada określone prawa i potwierdzone dowody, na temat pozytywnej działalności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.05.2010 20:28

Tomasz, słusznie zauważasz i Wojtek też wspomniał o pseudo radiestetach. Od siebie dodam, że radiesteta posiadający tę niebywałą predyspozycję, nie potrzebuje różnego rodzaju gadżetów do sprawdzenia czy i w którym miejscu jest odczuwalne promieniowanie. Wystarczy zwykła rozwidlająca się gałązka z wierzby.... Niestety, tak jak pseudo znachorów, wróżbitów, tak i różdżkarzy pojawia się u nas coraz więcej. Wielu z nich liczy tylko na szybką kasę, a jak ma odnaleźć podziemne źródło wody, to korzysta map i nawet pomocy prawdziwych radiestetów.....

Mirku, co do zachowania się zwierząt, każdy myśliwy, czy leśnik powie, że spotyka wydeptane ścieżki dzikich zwierząt i czasami natrafia się na miejsce w którym trop raptownie się urywa. Natomiast metr dalej ścieżka wydeptana dalej się ciągnie. Wygląda na to jak by w tym miejscu zwierzęta przeskakiwały niewidoczną przeszkodę. Tak, w tym miejscu jest odczuwalne promieniowanie i zwierzęta przeskakują to miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój kolega był radiestetą IIst. i powiedział że dobrze jest zwracać uwagę na zwierzęta domowe (jeżeli ktoś ma zwierzę) pies emituje energią dodatnią i nie zrobi sobie legowiska w domu na ciekach. Kot emituje ujemną i chętnie leży i śpi na ciekach, oczywiście są przypadki że zwierzęta mają przemianę energetyczną. Sprawdzać cieki wodne, siatkę geopatyczną, itd... Tomek napisał o naciągaczach. Naciągacze są wszędzie, niektórzy ludzie podają się za lekarzy, za fachowców, pilotów wycieczek itp...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Antoni, świetny temat, aż mnie zatkało, bo wcześniej go nie zauważyłem *5
Tomaszu, pewnie, że jest wielu naciągaczy i zwykłych oszustów, robiących na tym spore pieniądze. Oni wyczuli społeczne zainteresowanie tematem i żerują na nim bez skrupułów. Ale zapewniam Cię, że to promieniowanie (jakiegokolwiek byłoby ono pochodzenia) istnieje i potrafi dać się ludziom we znaki. Media - na bazie rzeszy oszustów- zohydziły jednak totalnie temat różdżkarstwa, szydząc z niego i ludzi, który próbowali uzyskać pomoc. Do nagonki dołączyło stado naukowców, twierdząc buńczucznie , że nie może istnieć cos o czym oni nie wiedzą.
Tymczasem, bardzo dużo ludzi nieświadomie posiada ów "szósty zmysł" , pozwalający określać miejsca tego promieniowania.Prawdopodobnie wyczuwają je również niemowlęta i malutkie dzieci. Potem owe wyczucie zostaje stłamszone ogromem bodźców docierających z otoczenia (to coś jak naturalna umiejętność pływania niemowląt) i zanika. Jestem osobą, która w zadziwiających okolicznościach odkryła u siebie umiejętność wyczuwania owych źródeł promieniowania i dzięki temu pomogła gronu swojej rodziny i znajomych pokonać niedogodności wynikające i istnienia owego promieniowania (oczywiście amatorsko, czyli ZA DARMO). W razie zainteresowania tematem mogę podać konkretne przykłady i rady (za darmo)

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kompletna bzdura. Gość z wahadełkiem bądź różczką pobiega po terenie i zainkasuje sporą sumkę. A my i tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy to co mówi to prawda. A lepsze samopoczucie wypływa tylko z naszej psychiki. Ale jeśli komuś to potrzebne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Różdżkarstwo jest czymś mało znanym i niedocenianym. Jednak jest to działalność oparta o pewne niepoznane cechy niezbyt licznej grupy ludzi. Gdyby był sposób zidentyfikowania ich i stosownego wykorzystania...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.02.2010 17:15

Może należysz do ludzi uzdolnionych i masz dar wyczuwania tego, co przeciętny śmiertelnik nie potrafi.
Poprzedni artykuł, także nawiązuje do tematu, znajduję się tu - link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.02.2010 16:44

W niektórych domach rzeczywiście odbieram coś co można nazwać wewnętrznym niepokojem . Nie ma to nic wspólnego z ludźmi tam przebywającymi , a jednak jest coś co powoduje ze nie lubię tam przebywać .Może to wpływ żył wodnych ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.