Facebook Google+ Twitter

Zapach malin

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-17 18:59

Co się dzieje, kiedy stajemy w obliczu choroby, która na zawsze zmienia nasz świat? Kiedy okazuje się, że jedyne co posiadamy to szpitalne łóżko, kłębiące się myśli w głowie, wspomnienia, które stają się nie do zniesienia...

 / Fot. Wydawnictwo Papierowy MotylCo się dzieje, kiedy leżąc przykuci do szpitalnego łóżka, bez ruchu trwamy w oczekiwaniu na znajomy odgłos podeszew pielęgniarki? Kiedy nagle okazuje się, że dotychczasowe życie było przepełnione chorym, okrutnym egoizmem, stąpaniem po trupach?

Kiedy zostajemy sam na sam ze swoim sumieniem, które ma nam bardzo dużo do powiedzenia? Kiedy demony z przeszłości wcielają się w postać wspomnień i nadlatują, aby porwać nasz umysł do krainy, z której wydawałoby się nie ma wyjścia? Czy możecie to sobie wyobrazić?

Musiała to sobie wyobrazić bohaterka powieści Mariki Krajniewskiej pt. "Zapach malin" (dostępna od 22 stycznia 2010 w cenie 29,00 w salonach sieci Empik i innych księgarniach na terenie kraju, stron 200). Miała wszystko, o czym marzą miliony współczesnych kobiet. Jednak los, wydawało by się, zakpił ze spełnionej bizneswoman. Sparaliżowana po wypadku, trafiła do szpitala i nagle... została zupełnie sama. To, co się zaczyna dziać później, intryguje i trzyma w napięciu do ostatniej strony książki. Książki, którą musisz przeczytać, jeśli chcesz poznać jak tragiczny los, może w jednej sekundzie zmienić twoje życie.

Janusz L. Wiśniewski o powieści Mariki Krajniewskiej pisze tak: "Krajniewska w swojej opowieści przeplata odległą przeszłość z teraźniejszością, którą widzimy za oknem. Docieramy do ostatniej strony tej poruszającej książki i czujemy, że jedna rzecz jest niezmienna i najważniejsza: miłość."

Wydanie pierwsze - styczeń 2010
Oprawa miękka
Stron - 200
ISBN 978-83-62222-00-1
Cena - 29,00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czytałam i polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.