Facebook Google+ Twitter

Zapisy na XXI Bieg Powstania Warszawskiego trwają! Pozostało niewiele miejsc

Maraton po Warszawie, zapowiedziany na 30 lipca, ma upamiętnić 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. "Pozostało jedynie 2000 pakietów startowych" - informuje na stronie internetowej Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Plakat promujący XXI Bieg Powstania Warszawskiego. / Fot. Urząd miastaBy wziąć udział w biegu, należy dokonać rejestracji poprzez strony internetowe: www.wosir.waw.pl lub www.zabiegajopamiec.waw.pl albo zgłosić się osobiście w siedzibie Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (WOSiR) przy ul. Rozbrat 26 w pokoju 005. Zapisy trwają do soboty, 23 lipca włącznie. Opłata startowa wynosi 40 zł. Jeśli upływie tego terminu pozostaną wolne miejsca, będzie można jeszcze zakupić pakiet startowy, ale za wyższą kwotę - 50 zł.

Do startu w biegu na dystans 5 km i 10 km zawodnicy mogą przygotować się podczas treningu "Biegam, bo lubię" w najbliższą sobotę, to jest 23 lipca. Trening rozpocznie się o godz. 9.30 na stadionie "Skry" przy ul. Wawelskiej.

Tegoroczny XXI Bieg Powstania Warszawskiego odbywa się w ramach cyklu "Zabiegaj o pamięć", w ramach którego organizowane są: "Bieg Konstytucji 3 Maja" i "Bieg Niepodległości". Bieg promowany jest hasłem: "Łączy ludzi z pamięcią".

Więcej informacji o XXI Biegu Powstania Warszawskiego na stronach internetowych:

WOSiR
Zabiegaj o pamięć

Zobacz też: Warszawa rozpoczyna obchody 67. rocznicy powstania warszawskiego


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.