Facebook Google+ Twitter

Zapisz się na darmowe korepetycje z matmy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-08 15:59

Ruszają zapisy na pierwsze wykłady tegorocznej edycji cyklu "Darmowych korepetycji z matematyki". Między 19 marca, a 9 kwietnia odbędzie się łącznie 12 wykładów na uczelniach w Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

 / Fot. Darmowe_korepetycje"Darmowe korepetycje z matematyki" to seria wykładów, które głównie skierowane są do osób przygotowujących się do matury. Tematyka wszystkich 12 zajęć została dobrana w ten sposób, aby każdy kto weźmie w nich udział, mógł powtórzyć najważniejsze i najbardziej kluczowe zagadnienia matematyczne.

Przy opracowywaniu tematów tegorocznych zajęć, zostały wzięte pod uwagę wyniki z zeszłorocznej matury i egzaminów próbnych z matematyki. Wykładowcy szczególny nacisk położą na zagadnienia i tematy, które sprawiają uczniom najwięcej problemów - mówi Piotr Tomczak z firmy Casio.

W tegorocznym programie zajęć zostaną omówione następujące tematy: wielomiany i funkcje wymierne, funkcje trygonometryczne, ciągi liczbowe, stereometria, kombinatoryka oraz rachunek prawdopodobieństwa.

Zajęcia poprowadzą specjaliści ze Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, a także wykładowcy akademiccy.

Kolejny raz „Darmowe korepetycje z matematyki” odbędą
się we współpracy z uczelniami wyższymi. W tym roku są to: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej z Warszawy.

Cieszy fakt, że co roku możemy liczyć na wsparcie i współpracę ze strony uczelni. Dzięki temu, młodzi ludzie mogą nie tylko jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, ale również wczuć w rolę przyszłych studentów – dodaje Tomczak.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 19 marca w sobotę równocześnie w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Wykłady będę odbywały się co tydzień, do 9 kwietnia włącznie.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem:www.kalkulatory.pl

Szymon Bryła

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.