Facebook Google+ Twitter

Zaplanuj Dzień Dziecka w Warszawie! Przegląd imprez

Można powiedzieć, że każdy dzień roku jest dniem dziecka. Nasze pociechy wciąż potrzebują miłości, czułości, opieki i troski. Jest jednak jeden szczególny dzień, w którym oczekują jeszcze większej porcji przyjemności.

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzimy 1 czerwca. Wiele imprez w Warszawie organizowanych jest w weekend poprzedzający to radosne święto wszystkich dzieci, dlatego warto zaplanować sobie je już dziś.

„Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście" Alen Baxton / Fot. Katarzyna Piwecka, fotografia rodzinna Poznań, http://www.katarzynapiwecka.pl/assets/galleries/dzieci/dsc_0012.jpgStolica przewidziała dla swoich najmłodszych obywateli mnóstwo atrakcji. Spotkania z iluzjonistami w domu kultury przy ulicy Gotarda, warsztaty w Wiosce Słowiańskiej na Chomiczówce, pokazy i bezpłatne szkolenia z taekwondo w Centrum Walki na ulicy Ludnej oraz otwarte mini mistrzostwa piłki nożnej W DOSiR na Pradze Północ to tylko niektóre z nich. Dla rodziców, którzy planują cały dzień dobrze się bawić ze swoimi pociechami, Warszawa organizuje szereg imprez plenerowych.

Dzień Dziecka na Zamku Królewskim

Impreza odbędzie się 31 maja, a pierwsze atrakcje zaplanowane są już na godzinę 11.

Na scenie głównej dzieci będą mogły m.in. uczestniczyć w warsztatach tanecznych (samba, taniec brzucha, taniec hawajski), obejrzeć pokazy sztuk walki, a także spotkać się z Super Nianią Dorotą Zawadzką. Dla miłośników Harry'ego Pottera przygotowano przedstawienie teatralne, a ulubieńcy książek będą mogli poczytać wspólnie z rodzicami i gwiazdami.

1 czerwca - Międzynarodowy Dzień Dziecka / Fot. Beata RymarzW Arkadach Kubickiego dzieci wezmą udział w konkursach, głównie plastycznych i rysunkowych, oraz uczestniczyć w warsztatach - nauka tkania, fizyka dla najmłodszych i wynalazki to tylko niektóre z organizowanych warsztatów. Tutaj będzie można również skorzystać z porad psychologa i prawnika, a także profilaktycznie skontrolować postawę dziecka. Dla dzieci, które nie boją się kamery i obiektywu aparatu, agencja Andy Max przygotowała nabór do reklam telewizyjnych. Również mamusie znajdą coś dla siebie, bowiem stanie tutaj specjalne stoisko z poradami wizażystki.

Atrakcje zaplanowane w Ogrodach Królewskich to m.in. rodzinne konkursy sportowe oraz budowanie z klocków. Dzieci będą mogły zapozować do portretu, a także bliżej przyjrzeć się pojazdom policyjnym.

Na zakończenie imprezy, około godziny 16.30 - 17.00, wszystkie dzieci wypuszczą do nieba baloniki z życzeniami.
Zaplanowanych atrakcji jest tutaj tak dużo, że nie sposób wymienić wszystkie.
Szczegółowy plan imprezy

Dzień Dziecka w warszawskim Teatrze Studio


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Elo
  • Elo
  • 02.06.2011 14:58

No mnie, niestety, spotyka wielkie rozczarowanie tym, że większość imprez odbywałq się w ostatni weekend maja. Tak się złożyło, że w ten właśnie weekend moje dziecko przystępowało do Pierwszej Komunii Świętej i cały weekend był temu niejako poświęcony. Wczoraj - wiadomo - szkoła, praca, więc obchody były dość skromne, a teraz się nie mogę niczego doszukać na zbliżający się weekend - ten tuż po 1 czerwca. Czemu? Czemu 28 maja był niby lepszy niż 4 czerwca na zorganizowanie większości imprez dla dzieci? W końcu od 28 maja jest niejako "dalej" do 1 czerwca niż 4 czerwca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Basia
  • Basia
  • 31.05.2011 19:40

Nie znalazłam plenerowej imprezy, która miałaby miejsca 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Rozumiem, że w weekend więcej dzieci mogło przyjść, ale to kiepski argument, by nic nie działo się we właściwym dniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Instytut Chopina
  • Instytut Chopina
  • 28.05.2011 09:46

A w niedzielę 29 maja park i dom urodzenia Chopina w Żelazowej Woli oddajemy dzieciom! Więcej informacji: http://wiosnazchopinem.pl/pl/dzien/dziecka

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)
Nowe zdjęcie główne cudownie akcentuje klimat Dnia Dziecka.
Dzieciom - radosnej zabawy, a Ich Rodzicom - najpiękniejszych wzruszeń radością Dziecka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Wszystkim Dzieciom - radosnych zabaw.....
(tym dzieciom od zabaw w Indian szczepu Czerwona Łapa - też, przecież kiedyś wydorośleją, niech mają szansę "zadziwić się" sobą)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.