Facebook Google+ Twitter

Zapominalski kierowca autobusu

Kierowca autobusu w Zgierzu wysadził pasażerów twierdząc, że ma awarię. Niedoświadczony szofer tak się przejął usterką, że zapomniał zabrać podróżnych z powrotem i... pojechał dalej.

fot. Paweł WężykO godzinie 11:25 kierowca autobusu linii nr 6 jadący z Łodzi do Zgierza zatrzymał się na przystanku przy ulicy Musierowicza i wysadził wszystkich pasażerów z pojazdu twierdząc, że ma awarię. Po chwili jednak ruszył dalej. O dziwo z kolejnego przystanku zabrał podróżnych i kontynuował dalszą jazdę..

- Zatrzymał się na następnym przystanku! Co on robi? – pytali zdezorientowani pasażerowie.

- Robią co chcą!- krzyczała jedna z pań.


A jak było naprawdę?


Zapytałem o to dyspozytora. – Faktycznie miałem zgłoszenie awarii od kierowcy – mówi dyspozytor – miał usterkę komputera przez co „nie miał biegów”, jest to nowy kierowca, dlatego telefonował do mnie. Zleciłem żeby zrestartował komputer. Okazało się, że pomogło. Kierowca zgłosił, że może już kontynuować jazdę. Dlaczego więc pozostawił pasażerów na przystanku?

– Kierowca mówił, że zabierze pasażerów, dlaczego jednak tego nie zrobił, nie wiem – mówi dyspozytor.


Wygląda jednak na to, że przejęty awarią, zwyczajnie zapomniał. Na szczęście nikt z tego powodu nie ucierpiał, gdyż po kliku minutach przyjechał kolejny autobus.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.